Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
doğumu sordun mu peki:KK47:
dün oraya 200₺ muayene ücreti dediler aşar bizi dedim. 100se gidilebilir yani doğumu ne kadar acaba? neslihan alanı bi denemek istiyorum
canım ben normal doğum yaptım 1 gece kaldım sigortam doğum teminatlı değil indirimi var sadece 2000 tl hesap ödedik
belki 3 eylülden beri fiyt değişmiştir. ben şeyma araza gidiyorum

biri bana özel sağlık sigortasını anlatabilir mi özet olarak... misal 3ümüze bir mi yapılır tek tek mi? işte ne kadar ödeniyor... her hastanede geçerli mi? bla bla.

EbeBU EbeBU canım ne zaman doğum yaptın bebiş var sanırım sen de 2. için mi çalışıyorsun :)

biri bana özel sağlık sigortasını anlatabilir mi özet olarak... misal 3ümüze bir mi yapılır tek tek mi? işte ne kadar ödeniyor... her hastanede geçerli mi? bla bla.

EbeBU EbeBU canım ne zaman doğum yaptın bebiş var sanırım sen de 2. için mi çalışıyorsun :)

Sağlık sigortası kişisel oluyor canım tek tek yaptırıyorsun ama aile paketleri oluyor avantajlı
Erken doğum oldu canım benim kaybettim canlı doğdu ama yaşamadı malesef

canım ben normal doğum yaptım 1 gece kaldım sigortam doğum teminatlı değil indirimi var sadece 2000 tl hesap ödedik
belki 3 eylülden beri fiyt değişmiştir. ben şeyma araza gidiyorum
ay gayet iyi. belki doktorundan da farkediyordur. ama fiyat ucuk falan değil. ekimde adatıp 2500dü. emsey 3000 üstüydü. ilk muayene icin neslihan alana giderim belki daha detaylı bilgi alırım hem. hem de bi denemiş olurum

Sağlık sigortası kişisel oluyor canım tek tek yaptırıyorsun ama aile paketleri oluyor avantajlı
Erken doğum oldu canım benim kaybettim canlı doğdu ama yaşamadı malesef
aaa sevinmiştim yaa...
geçmiş olsun canım Rabbim tez zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin sağlıkla kucağına alırsın.. :KK200:

Pik olmuş siliklesmismi bugün ki en alttaki

Eklentiler

• 15459803886151066634283.jpg
    15459803886151066634283.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 31
H E H E eklememişsin ovulasyonu ?
:110: Okumadın sanırım :110:
Testi yaptım ama yanlışlıkla suya dustu ve ekran full kırmız olarak kaldı :110: .
Şimdi kahvaltı yaptım . Sıvıyı kestım . Saat 12 gıbı yapcam :110:

Sıvı içmesem ama katı şeyler yesem olurmu ? Havuç gibi ?

H E H E benim program da 28 yumurtlama günü diyor ama benim 2 3 önce oldu işte 11 ocaktan önce gelebilir... :KK51:

:110: Okumadın sanırım :110:
Testi yaptım ama yanlışlıkla suya dustu ve ekran full kırmız olarak kaldı :110: .
Şimdi kahvaltı yaptım . Sıvıyı kestım . Saat 12 gıbı yapcam :110:

Sıvı içmesem ama katı şeyler yesem olurmu ? Havuç gibi ?
okudum yanıma 2 almışım Allahtan demiştin.. ardına onu yaptın diye düşündümmm :KK11:

X