Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk kaybın mı canım ?_

Benım ilkti ama ben test yaptırmadım .. Doktorum sen sağlıklısın bebekte sıkıntı vardı dedi . Önermedi ..

Rabbım inşallah kimseye yaşatmaz
İlkti biz eşimle istedik onu öğrenmeden düşünmüyoruz dedik ayni şeyleri yaşamak zor olacak çünkü tabi ki Rabbim yine nasip ederse nasip deriz dayaniriz yine ama öğrenmeden bir sebebi varsa ve önlem alabiliyorsak niye ogrenmeyelim ki benim biraz eşim de morfoloji sıkıntısı vardı yani sperm lerinde hasar vardı onla alakalı olabilir yada genetik faktörler olabilir diye düşünüyorum bakalım hayırlısı

Gel gebelik kanlarını bizim sağlık ocağında verelim batlarımız yakın
Canım kan vermem yasak Doktorum gebelik testı yao gel dedi . Tabı ben hemen gitmicem
İyi yapmışınız cnaım aslında en güzeli böyle inşallah güzel hbaerler alırsınız

bana kimi önerirsin? hem hastane hem doktor acısından
Ada tıp da mükemmel ötesi dr vardı Neslihan Alan, geçen hafta Medical e transfer oldu çok üzldğm hatta bizim özel sigortanın tek geçmediği yer medical emsey de Gülcan hn a gittim ben hep, doğum falan herşey oldu hatta çok güleryüzlü falan. Ama pendiğin en en iyi 2 dr u var Neslihan Alan ve Bahar hanım ikisi de Medical e transfer oldular maalesef .. ben de yine emsey e giderim herhalde bişey olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…