Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence direk netten 30lu felan al canm yapcaksan tam yap testleri sonra yumurtlama çatlama vs. hangi gün olduğunu göremezsin daha çok strese girersin bence, karar senin tabiki. :)
İşin iyisi mi kötüsü mü bilmiyorum ama benim aşırı kasık ağrım oluyo 5 10 dk ben anlıyorum aslında ne zaman olduğunu :olamaz:
Yinede garanti olsun diye yapmıştım 2 ay önce. Tam 12.gün çatlamıştı hep öyle oluyo zaten ya en iyisi ben yapmayayım gerek yok :olamaz:

Teşekkür ederim :) Bugün negatifi gördüm aldım ben boyumun ölçüsünü :KK70: Kırmızılar gelmedikçe umut var diyen arkadaşlar var o yüzden bende uymaya çalışıyorum bu lafa. Insallah yanıltır test beni :halay:
Aynen ümidini kaybetme. Hepimiz azimle kırmızı yı gördük her ay . Ama bir gün olacağının düşüncesindeyiz bence . Çıkmadık candan ümit kesilmez:KK28:

Biraz beklicem canim cuma gunu yapabilirm
Dayanabiliyorsan bekle o negatif regldan daha kotu insallah olmazsin kuzum. Canim bende camasir suyu testini istemissin ben amcamlardaydim yeni geldim eve cok ozur dilerim ama benim camarsuyuna karsi fobim olustu cok yaklasamiyorum. Ilk gebeligimde camasir suyuyla temizlik yaparken bebgimin oldugunu hissetim o an icimden birsey koptu o gunden sonra camasir suyundan hep uzak durdum lutfen kizma bana baska yardimci olabilecegim birsey varsa seve seve yaparim

Dayanabiliyorsan bekle o negatif regldan daha kotu insallah olmazsin kuzum. Canim bende camasir suyu testini istemissin ben amcamlardaydim yeni geldim eve cok ozur dilerim ama benim camarsuyuna karsi fobim olustu cok yaklasamiyorum. Ilk gebeligimde camasir suyuyla temizlik yaparken bebgimin oldugunu hissetim o an icimden birsey koptu o gunden sonra camasir suyundan hep uzak durdum lutfen kizma bana baska yardimci olabilecegim birsey varsa seve seve yaparim
Dayanicam olsun canim niye kizayim sana canim benim olabilor benimde alerjim vardi ama her seyde onu kullanıyorum eger firsatin olursa kabonati denersin sende canin saolsun kuzum bos ver sen gebeliginin keyfini sür

X