Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belim kırılıyor kırılıyor sanki sağa yatıyorum sola yatıyorum yok gaz da var inşallah adet olmam
Umutlandırmak istemem .
İlk gebeliğimde aşırı gaz ve bel ağrım vardı . Bat 3 krn kasık ağrılarım başlamıştı ve dayanılmazdı .

Bende 2 gün sonra sil baştan başlıyorum yum günleri ovi testleri belirtiler tuttu mu tutmadı mi test yapsam mi yapmasammilar oyyy oyyy:KK31::KK31::KK31:
:rolleyes:

Maria26 Maria26 huhhuuu yarın bat günü :KK31:
Yazdım sabah canım görmedin miiiii :KK53: temizlik falan yapıcam diye hadi öylesine bakayım dedim yaptım test koca negatif :KK45: yani yarın sabah şaşmadan gelir sevgili reglim. Zaten Allah biliyo canım ben hayırlısı olsun ama çok ilaç içtiğimiz için zaten denemek istememiştim. Ovudan 2 3 gün önce öylesine denemiştik.Kısmet bu aya inşallah bakalım denersek. Karın ağrılar ve bacak ağrım hafif gelmeye başladı sabah sökülür kesin. Sen beni 2 Mart diye kaydet istersen canım ayyyyy 3 Mart oğlanın doğum günü yaaa :KK16: nerde o günlerrrkimseye söylemezdik süpriz olsa keşke sadece bize süpriz olur ne güzel :KK53: 4.yaşına belki abi.olarak geçerdi küçük bey de :olamaz:

Canım bize abi hazırlattı ama bağcılar diye biliyorum ben kavanozun ustundekini yolladim yarın yine isticem numara baktım bağcılar yazmıyor gerçi bacıların dışıda olabilir tam.bilmiyorum yarın öğrencem

Anladım canım yarın ararım bende bağcılar olan yeri avrupa yakasındayım çünkü bende :)

Yazdım sabah canım görmedin miiiii :KK53: temizlik falan yapıcam diye hadi öylesine bakayım dedim yaptım test koca negatif :KK45: yani yarın sabah şaşmadan gelir sevgili reglim. Zaten Allah biliyo canım ben hayırlısı olsun ama çok ilaç içtiğimiz için zaten denemek istememiştim. Ovudan 2 3 gün önce öylesine denemiştik.Kısmet bu aya inşallah bakalım denersek. Karın ağrılar ve bacak ağrım hafif gelmeye başladı sabah sökülür kesin. Sen beni 2 Mart diye kaydet istersen canım ayyyyy 3 Mart oğlanın doğum günü yaaa :KK16: nerde o günlerrrkimseye söylemezdik süpriz olsa keşke sadece bize süpriz olur ne güzel :KK53: 4.yaşına belki abi.olarak geçerdi küçük bey de :olamaz:
Aaa hiç görmedim canım yaa benım bu halim bolcak bilmiyorum .
Çok pot kırıyorum :KK43:

Gelsin öyle kaydederim banane :))

Günü günü gelmeside güzel . Gelsinde hazırlıklar başlasınnnnnn

Ya bende gercekten anlamiyorum okadar cok varki cevremde tek iliskiden hamile kalan nasil ogune denk gelebilirki

Nasip kısmet canm ya. Çok kişiden duydum bikaç ay olursa olur olmazsa olmaz de akışına bırak gerçekten düşünmediğin zaman güzel sonuç alcaksın diye ama insan düşünmeden edemiyor, çok isteyince, uzun zamandır bekleyince.. Rabbim bizlere de, isteyen dileyen herkese de tattırsın bu duyguyu en kısa zamanda inşAllahhhh...

Aaa hiç görmedim canım yaa benım bu halim bolcak bilmiyorum .
Çok pot kırıyorum :KK43:

Gelsin öyle kaydederim banane :))

Günü günü gelmeside güzel . Gelsinde hazırlıklar başlasınnnnnn
Nolucak canım ne potu olsunn :))
Aynen yarın kesin gelir haber veririm canım. Bide dişim kırıldı zaten kaplama işleri falan var yarın gidicem. Onu da regli iken halletmiş olurum aradan çıksın. Allahım bu Şubat ayı bitmeden bizde güzel haberleri alalım inşallah ..

Nolucak canım ne potu olsunn :))
Aynen yarın kesin gelir haber veririm canım. Bide dişim kırıldı zaten kaplama işleri falan var yarın gidicem. Onu da regli iken halletmiş olurum aradan çıksın. Allahım bu Şubat ayı bitmeden bizde güzel haberleri alalım inşallah ..
İnşallah kuzum inşallaaahhh :KK200:
Benım. U Şubat bitmeden en az 10 gebe bulmam lazım :KK76:

Dua et reglim gelmesin, geç döllenme olsun, regli tarihinden 3 5 gün sonra da olsa pozitif görmeye razıyım :) Sonra o 10 kişiden biri benim diyeyim testimi atayim :KK70: Her ne kadar bugün negatif de görsem bugünü de regl gelmeden kapatıyorum veee Allahtan umut kesilmez diye avutuyorum kendimi :halay:

Hadi bakalım inşallahhh:KK200:
İçinde de biz olalım ..
Ben unutmuşum valla ya hep yanlış yapıyorum. Yumurtlamaya kadar ilişki olup bırakıyorum sanki çok sağlıklı da duracak 2 3 gün içerde sperm.
Bide sık ilişkidede düştü kalitesi.
Yarın alıcam bakalım 2 kg keçiblynuzu içsin eşim düzenli. Ben 12 13 günleri denicem sadece bu ay çatlamadan yapıp bırakuyorum tutmuyo. Bu ay da böyle bakalım ama acaba ovu test yapsam mı? Yapınca da stres oluyorum bilmiyorum sadece kırmızıyı yakalasam. Bide silik günü değerlendirirm yeter. 5 tane ovu test alsam mı acaba

Çok teşekkür ederim canımm :) bat 7 şubat 3 gün kaldı.
Belirtilerim 31 ocaktan beri inanılmaz uyku hali var, kasıklarımda batma ve dolgunluk var canım. Belim ağrıyo baya bi. Bi de bi kaç gündür gaz problemim var bağırsaklarımda gaz dolaşıyo resmen, gürültü var içeride :) işte bunları yaşadım canım
Canm benm Allahm kucgna almayı nasip ettsnn kuzmmm adete yani 7 gün kala başlamş senin belrtilerr Allah hayrlı bi şekilde bizede nasip etsnn dua et olur mu

İçinde de biz olalım ..
Ben unutmuşum valla ya hep yanlış yapıyorum. Yumurtlamaya kadar ilişki olup bırakıyorum sanki çok sağlıklı da duracak 2 3 gün içerde sperm.
Yarın alıcam bakalım 2 kg keçiblynuzu içsin eşim düzenli. Ben 12 13 günleri denicem sadece bu ay çatlamadan yapıp bırakuyorum tutmuyo. Bu ay da böyle bakalım ama acaba ovu test yapsam mı? Yapınca da stres oluyorum bilmiyorum sadece kırmızıyı yakalasam. Bide silik günü değerlendirirm yeter. 5 tane ovu test alsam mı acaba
Ben elimdekileri şuan bitirmeye çalışıyorum yapmıxam .
Bu ayda 2 günde bir yapmaya çalıştım ama bazen şaştı :KK70:
Pikten etkilendim :KK70:

Dua et reglim gelmesin, geç döllenme olsun, regli tarihinden 3 5 gün sonra da olsa pozitif görmeye razıyım :) Sonra o 10 kişiden biri benim diyeyim testimi atayim :KK70: Her ne kadar bugün negatif de görsem bugünü de regl gelmeden kapatıyorum veee Allahtan umut kesilmez diye avutuyorum kendimi :halay:
Hep dualarımdasınız heeepp :dua:
İnşallah bütün liste hamile olarak gireriz marta

İçinde de biz olalım ..

Bence direk netten 30lu felan al canm yapcaksan tam yap testleri sonra yumurtlama çatlama vs. hangi gün olduğunu göremezsin daha çok strese girersin bence, karar senin tabiki. :)

Şimdiden nice senelere Ozaman : ) inş Sevinç’le geçen bir gün olur çok amin :süslü:

Teşekkür ederim :) Bugün negatifi gördüm aldım ben boyumun ölçüsünü :KK70: Kırmızılar gelmedikçe umut var diyen arkadaşlar var o yüzden bende uymaya çalışıyorum bu lafa. Insallah yanıltır test beni :halay:

X