Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hep öyle diyorum :KK70: Ama eşim biraz sanki benim sorunlu olduğumu düşündüğü için çok çabalamıyo gibime geliyo, her ne kadar sorun etmediğini söylese de her ne kadar Allahtan gelen bişey yapcak bişey yok dua edicez bekliycez sınavımız dese de... Çünkü bazen regl olunca oldum diyorum ve ağlayarak bu ay da bir gün deneyip bir gün bekleyelim dediğimde "Iyi de onla alakası yokki olduktan sonra bir kerede de olur ama senin sorunun var düzelince olcak" gibi şeyler söyler.. Ne kadar üzülsem de yapcak bişeyim yok. :KK43:
Ya bende gercekten anlamiyorum okadar cok varki cevremde tek iliskiden hamile kalan nasil ogune denk gelebilirki

Sanmıyorum adete yakın benim iştahım çok açılır besbucuga doğru eve geliriz en gec 6 da yemek yeriz ben sonra hiç bişey yemem normalde ama bi haftadır gece 11 'de bile tıkınmakla meşgulum bu ara

Hayırlısı canm bidaki ay ı bekleriz bizde napalım :) Ay o çok yeme isteği bende oluyo adete yakın hem canım birşeyler istiyo hem sürekli yemek istiyorum sonradan oldu bu ve ilk zamanlar hemen hamileliğe yoruyordum artık alıştım adet geliyo diyorum :KK70:

Bence artık biraz sen geri çekil eşine söylemekten vazgeç çünkü bence farkında olmadan bunaltiyorsun biraz geri çekilki bise söyleme sözlerinle değil hareketlerinle belli etki üzüntünü biraz oda düşsün üstüne

Yokk canm sürekli sürekli konusunu etmiyorum zaten malum 2 sene... En son Aralık ay ında bi akrabanın hamileliğini söylemiştim sonrasında dedim herkesi haber verdim kendim nasip olmadı diye

Hayırlısı canm bidaki ay ı bekleriz bizde napalım :) Ay o çok yeme isteği bende oluyo adete yakın hem canım birşeyler istiyo hem sürekli yemek istiyorum sonradan oldu bu ve ilk zamanlar hemen hamileliğe yoruyordum artık alıştım adet geliyo diyorum :KK70:

Bendede bebek için başladığımızdan beri var bence vücut hazırlanıyor diye avutuyorum kendimi

X