Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence değildir sendeki alınganlık o ister istemez olan bişey farkında olmadan2 sende eşine itici davranıyor olabilirsin bu yüzden dikkat et bence

Bilmiyorumki canm oladabilir o açıdan bakmamıştım. Hep başkalarının hamilelik haberlerini ilettim bi kendimi söylemek nasip olmadı dediğimde oldu hayırlısı demekki nasip değil henüz olur Allah'ın izniyle der.

B

Bu arada siz nerde hazırlattınız canm ataşehir mi bayrampaşa mı yani

Hayırlı olsun canımm ay çok sevindim :))))) ay ne güzrl yaaa artıyor hamişlerrrr :))))) bende belki şubatın sonunda güzrl habet veririm artık :))))))))
Çok teşekkür ederim canıım :) hala kan sonucunu görmeden tam sevinemiyorum ama inşallah kesin gelmiştir bebişim :) inşallah ayın sonunda sen de güzel haberler verirsin bize :)

Belli olmaz canm inşAllah gebelik belirtileridir kırmızılar görmez de pozitif sonuçlar iletirsin inşAllahhhhh Rabbim duysun sesimiziii.. Tamam canımm çok teşekkür ederim yarın arıycam mutlaka inşAllah.

Sanmıyorum adete yakın benim iştahım çok açılır besbucuga doğru eve geliriz en gec 6 da yemek yeriz ben sonra hiç bişey yemem normalde ama bi haftadır gece 11 'de bile tıkınmakla meşgulum bu ara

Bu ovulasyon testiyle hamile olduğunu öğrenenler bata kaç gün varken öğreniyor
Ben ilk bata 5 varken cumartesi günü yaptım ikiside baya koyuydu ama eşit değildi canım. Bugün bata 3 varken yaptım ikiside eşit koyuluktaydı ve hemen gebelik testi yaptım pozitif çıktı :)

Bence artık biraz sen geri çekil eşine söylemekten vazgeç çünkü bence farkında olmadan bunaltiyorsun biraz geri çekilki bise söyleme sözlerinle değil hareketlerinle belli etki üzüntünü biraz oda düşsün üstüne

B

Bu arada siz nerde hazırlattınız canm ataşehir mi bayrampaşa mı yani

Canım bize abi hazırlattı ama bağcılar diye biliyorum ben kavanozun ustundekini yolladim yarın yine isticem numara baktım bağcılar yazmıyor gerçi bacıların dışıda olabilir tam.bilmiyorum yarın öğrencem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…