Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok doğal bende böyleydim .
Butun videoları izledim hamilelikle ilgiki bi ton probram indirdim ben ayrı eşim ayrı :))
ben banu çiftçinin programını indirdim içeriği çok hoşuma gitti :)
bat yarın ya şimdi benim. battan 1 gün öncesine göre fazla koyu değil mi üstelik kaset test? beni boğmak istiyosunuz farkındayım ama sebepsiz bi tedirginlik var icimde bilmiyorum.

Benimde bugünki test sonucum. Bugüb çok yoğundu size dahil olamadım ama tüm yazışmaları okudum Herkes hasta yılbaşı geldi ya insanlar korkuyor herhalde 2019da sağlık ocakları kapatılcak diye Bugün 200den fazla hasta geldi

Bence buranın aleti bozuk da ayrıca benim ov testim de bitti btane kaldı son şimdi sipariş versem üç güne gelecek nabcam ben
Canım selam önce herkese :) ben takip ediyorum burdan da seni. Tekrar hevesini kırmak gibi olmasın ama daha öncede söylemiştim ilk evlendiğimiz zamanlar zırt pırt test yaptırırdım kan verirdim. Hiç bi zaman 0.100 çıkmazdı benim. Hep 3 4 5 çıkardı. Özele gidiyordum kaç tane dr a da gösteriyordum normalde bu değerler adet düzensizliği olanlarda çıkar, yumurta çatlayamaz lh hormonu fazla salgılanır vs o yüzden hcg de etkilenir böyle ama 5 ve altı keanlkle negatif kaç kez yaşadığım için sana da söylemiştim geçenlerde canım. Bence senin yumurta çatlamak üzere olsa dr görürdü onu da. Stres çok mu yapıyorsun acaba, stres bütün hormonları alt üst ediyor maalesef. İnşallah hakkında hayırlısı çıkar ama ben umudunu kırmak için falan yazmadım canım başımdan geçenleri yazıyorum sadece

Bende de o vardı bide happy mam..
çok normal benimde öyleydi

Evet baya koyulaşmışş beraber gidiyo testlerimiz

Sağol canım bilginlendirme için arada uğra :)

Sağol canım bilginlendirme için arada uğra :)

Çok beğendim giriş sayfanısını falan ne kadar güzel yapmışsınız uğraşmışsınız :) emek harcamışsınız. Beni de ekleyebilirsiniz o zaman bende takip ediyorum burayı da zaten :))) 11 ocak bat
11.gündeyim koyu çizgi yakaladım, dün değerlendirdik, bugğn ve yarın da değerlendirelim bakalım kısmet :)

Tamamdır yarın işyerıne gideyim senide eklerim canım uğur getirsin . Maşallah çok güzel ovulasyon testin darısı bana :)

Selam canim hos geldin..
Bahsettigim piklerden biri H E

Aklına ne takılırsa söyle canım yardımcı oluruz . Sende şuan tecrübe kazanıyorsun insan hamıle kalınca herseyı unuto bizde sana sorarız
vallahi topiklerde hamileler oluyodu mesela kan veriyorlardı 2 gün sonra 2 katına çıkıyodu ve hala rahatlayamıyorlardı. diyodum ki sağlıklı işte rahatınıza bakın öyle olmuyomus değerim (kendimce) gayet güzel olmasına rağmen rahatlayamıyorum. sanırım görmeden de rahatlayamıcam.

hadi inşallah ben de size temkinlerde bulunurum tez vakitte

İnşallah canım. İnan bende öyleydim arkadaşlr bilir benım batın 3. Günü kan değerim 289 mu ne çıkmıştı üzülüyodum çok düşük diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…