Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım. İnan bende öyleydim arkadaşlr bilir benım batın 3. Günü kan değerim 289 mu ne çıkmıştı üzülüyodum çok düşük diye :KK70:
ahahaha tamam ilk gebelik tecrübesizliği olduğu kanısını koydum şuan :KK70:

eşim de diyor 1 ocak tatil ya gidelim bi.
sizce???? kese görünür mü vajinal falan?

Benım 5+4 de gözüktü canım senin kaç olcak ozman ?
İçinde bebeğide görmüştük

4+4 de gittiğiöde birley göremedi sadece rahım kalınlaşmasını gördü

Çok beğendim giriş sayfanısını falan ne kadar güzel yapmışsınız uğraşmışsınız :) emek harcamışsınız. Beni de ekleyebilirsiniz o zaman bende takip ediyorum burayı da zaten :))) 11 ocak bat
11.gündeyim koyu çizgi yakaladım, dün değerlendirdik, bugğn ve yarın da değerlendirelim bakalım kısmet :) Eki Görüntüle 2219637
Hoşgeldin canım :KK68:

özele gidiyoruz doktorsuz bırakmazlar sanırım :KK70:
Ozel de olsa acilde olur kadin dogumcu gelmeyebilir diye dusundum ben kismet bakalim belki gorursunuz:)
Biz de 367yi gorunce yana yana ultrason aradik tabi 6 7 gun sonra artik gorulebilir diye
23 nisana denk geldiydi cat kapi da gidemiyorsun ille randevu istiyorlar amman sikinti hepsi:))

Ozel de olsa acilde olur kadin dogumcu gelmeyebilir diye dusundum ben kismet bakalim belki gorursunuz:)
Biz de 367yi gorunce yana yana ultrason aradik tabi 6 7 gun sonra artik gorulebilir diye
23 nisana denk geldiydi cat kapi da gidemiyorsun ille randevu istiyorlar amman sikinti hepsi:))
neyse en iyisi gitmeyelim sadece kan verebilirim :)

Hep stres bunlar işte canım. İlk gebelik ilk çocuk olunca merak ediyor insan galiba :) heycanlanıyor da. Benim mesela artık 5.gebelik olacak 6.7.haftadan önce asla gitmem ağrım sızım olmadıkça. Beta dan 2 kez bakarım katlanıyorsa bekler kalp atışı için giderim. Ama gitmek istiyorsan tabikii git

5+4 olcak benim de.
vajinalde mi gördü?
Karından canım
FCF4096A-CB0D-4C0C-A122-63B75A7315BC.jpeg
Bak böyleydi silmeye kıyamıyorum ilk göz ağrımı

Hep stres bunlar işte canım. İlk gebelik ilk çocuk olunca merak ediyor insan galiba :) heycanlanıyor da. Benim mesela artık 5.gebelik olacak 6.7.haftadan önce asla gitmem ağrım sızım olmadıkça. Beta dan 2 kez bakarım katlanıyorsa bekler kalp atışı için giderim. Ama gitmek istiyorsan tabikii git
aynen bende bunu söyledim. kese kalp atışı hepsini aynı anda görür duyarım ocak sonu gibi giderim dedim. belki kan veririm ilk kontrole daha sonra giderim. ben kendimi iyi hissediyorum ağrım falan yok gibi bişey. mide bulantısı falan zaten yok sadece sürekli susuyorum :)

kız 4+4 oluyor görünmez yaa. en iyisi o gün kan veririm bi
Görünmez canım kese dahi görünmez :)
Gittim ben 4+4 de ilk randevum kadın demişti hiçbirşey göremicez ama gelin bi bakalım demişti .
Karından baktı rahım duvarı kalındı onu gösterdi bak rahmın gebeliğe hazırlanıyor demişti .
Alttan bakmadı . Pek sevmıyordu sağolsun :))

aynen bende bunu söyledim. kese kalp atışı hepsini aynı anda görür duyarım ocak sonu gibi giderim dedim. belki kan veririm ilk kontrole daha sonra giderim. ben kendimi iyi hissediyorum ağrım falan yok gibi bişey. mide bulantısı falan zaten yok sadece sürekli susuyorum :)
Kesinlikle ağrı sızı lekelenme va olmadıkça beta ya kendiniz 2 kere baktırın boşuna strese girmeyin. Bol bol su iç dinlen. İçebilirsen sabah aç karnına keçibpynuzu özü iç ilerde kansızlık sorunun da olmasın :) bebeği çok güzel besliyo keçiboynuzu içmiştim doğuma kadar oğlumda :)) 4.100 gram doğmuştu

Görünmez canım kese dahi görünmez :)
Gittim ben 4+4 de ilk randevum kadın demişti hiçbirşey göremicez ama gelin bi bakalım demişti .
Karından baktı rahım duvarı kalındı onu gösterdi bak rahmın gebeliğe hazırlanıyor demişti .
Alttan bakmadı . Pek sevmıyordu sağolsun :))
eehh kan veririm sadece bende :)

X