Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar özellikle hamilelik gecirenler bisey sorcam cahilliğime verin

haftasonundan beri sağ tarafımda ağrılarım oluyordu hep. bugün hic yok mesela. iyice yuvalanmış mıdır ondan mıdır acaba? böyle hep kasık ağrısı olması mı lazım? yoksa iyice yerleştiği için mi?

Olmasin zaten agri cok da bekledikleri istedikleri bir sey degil... ama hafif kasik agrisi oluyor..
Hatta adet gununde adet olacakmissin gibi agrin da olabilir...
yerlesmistir insallah ayy.. darisi basimiza:)

Olmasin zaten agri cok da bekledikleri istedikleri bir sey degil... ama hafif kasik agrisi oluyor..
Hatta adet gununde adet olacakmissin gibi agrin da olabilir...
yerlesmistir insallah ayy.. darisi basimiza:)
insallah canım Allah size de nasip etsin dualarımdasınız
bi aksilik olsa leke falan gelir zaten herhalde. insallah olmaz da

insallah canım Allah size de nasip etsin dualarımdasınız
bi aksilik olsa leke falan gelir zaten herhalde. insallah olmaz da
O da degisiyor kuzum kisiden kisiye.. insallah sorunsuz bir gebelik gecirip kucagina alirsin.
Misal son gebeligimde ne lekelenmem oldu ne oyle cok agrim.. ama maalesef ki gitti.
Lekelenme yasayip saglikla devam eden doguran da var.. kisiye ozgu kisaca..
Adet gunu derken 2. Ayinin adetinden bahsettim bugunu demedim anladin mi bilemedim aciklayim dedim.:)
Adetlerin sancili mi gecer kac gun surer?

Canım benım bata 3 4 varken kasık ağrım oldu . Bat geçtikten sonra ağrım kalmadı diye hatırlıyorum .

anladım canım anladım.
hayır benim hic sancım olmaz. bazen arada bi belim ağrır o da yalnızca ilk gün. 7 gün sürer genelde. sizin başınızı çok ağrıtıcam ben bu gidişle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…