Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok çok teşekkür ederim, inşallah pozitiftir, inşallah sizden de güzel haberler gelir hep:KK200: ovulasyonla takip etmiştim, günaşırı olmuştu genelde, 9-11-13 ve 14. günler olması lazım. Bizde eşimin değerleri çok iyi çıkmamıştı, her ikimiz de vitamin takviyeleri alıyorduk 3 aydır. Kalite düşerse daha da diye üst üste ilişki olmadı fazla, sadece 13. ve 14. gün pozitifti, 14. gün akşam silikleşmişti, bir de o günü değerlendirmiştik. Çok uzattım ama ben hsg çekimi sonrası rahim şekil bozukluğu ve bir tüpte sıvı birikmesi nedeni ile ameliyat olmuştum bir de Ekim ayında.
Canım çok sevindim hayırlı olsun Rabbim kucağına sağlıklı sıhhatli almayı da nasip etsin :anneadayı::KK200:

Tabi kuzum koyarımmm daha pik olmadımı testin ?
:KK12:
Olmadı maalesef....
Mızmızlanmayı hiç sevmem ama gerçekten dayanamıyorum artık :bicak: ne güzel maşaallah herkes sırasıyla pik görüyor ben odun gibi kaldım böyle çoğu kadının hamile kalma şansı ayda birken benim senede 3-4 defa oda tutturabilirsek :kızgın:

:KK12:
Olmadı maalesef....
Mızmızlanmayı hiç sevmem ama gerçekten dayanamıyorum artık :bicak: ne güzel maşaallah herkes sırasıyla pik görüyor ben odun gibi kaldım böyle çoğu kadının hamile kalma şansı ayda birken benim senede 3-4 defa oda tutturabilirsek :kızgın:
:KK43: ah kuzum ya bayada koyulaşmıştı ama neden bmyle oldu acaba yaaa bazı insanların tam pik olmuyormus ya acaba sende onlardan mısın ?
Tam pik olmadan hamile kalanlarda var Allahım inşallah sana da nasip eder canımm

Aynen birbirine benziyorlar ama Sanki 21 gibi

Bana da 21 i gibi geldi ve 21 i reglin 15. günüydü, geçen ay da 15. gün yumurtlama olmuştu. Hayırlısı artık ne diyeyimm canm eğer 21 i ise bugün tam 12. gün ama umudum olmadığı için bekliycem 8 ini 9unu hatta daha fazla durabilirsem daha fazla. Sanki hiç regl gelmiycek gibi konuşuyorum şuan ama :KK70:

Aynen canım valla sildiğim için buraya atamıyorum :KK70:
Aama sayfada vardırdaa bu kadar konusmanın içinde nasıl bulcaz :KK70:

:KK70: sorma şimdi girdim 150 mesaj diyo :KK70:

Allah razı olsun iyiym sen nasılın ..
duana yğrekten aminnnn

Listede yoksun sanırım canım sen şubat ın 7 simi bat ?

Amannn allaaahhhımmm kuzzuummm hamilesinnnnnn
Şubatın ilk gebesii maşallaaahhh Allahım sağlıkla sıhhatle devam etmesini nasip eylesin kuuzzuummm

Senden duymamda bişey canm görmesem de sıkıntı yok :KK70: Bidaki ay siz gibi bol denemeleri bekliyorum ama bakalım :KK70:

Çok çok teşekkür ederim, inşallah pozitiftir, inşallah sizden de güzel haberler gelir hep:KK200: ovulasyonla takip etmiştim, günaşırı olmuştu genelde, 9-11-13 ve 14. günler olması lazım. Bizde eşimin değerleri çok iyi çıkmamıştı, her ikimiz de vitamin takviyeleri alıyorduk 3 aydır. Kalite düşerse daha da diye üst üste ilişki olmadı fazla, sadece 13. ve 14. gün pozitifti, 14. gün akşam silikleşmişti, bir de o günü değerlendirmiştik. Çok uzattım ama ben hsg çekimi sonrası rahim şekil bozukluğu ve bir tüpte sıvı birikmesi nedeni ile ameliyat olmuştum bir de Ekim ayında.

Bende Ağustosta ameliyay geçirdim bende bu ay pozitif görmek istiyorummm En Büyük KK :halay:

:KK43: ah kuzum ya bayada koyulaşmıştı ama neden bmyle oldu acaba yaaa bazı insanların tam pik olmuyormus ya acaba sende onlardan mısın ?
Tam pik olmadan hamile kalanlarda var Allahım inşallah sana da nasip eder canımm
Canım bak önceki konulardan buldum bu testimi
Test böyle olduktan 12 gün sonra adet olmuştum Ve bu test adet bittikten sonra 40. Günün testi
Sence bu kadar geç olgunlaşıp çatlayan yumurta kaliteli olur mu?
3241DC0A-F6C5-4EFC-90C8-5BE51408E26A.jpeg

X