Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H E H E biraz önce havuç yediğinden bahsetmiştin dikkatimi çekti sen düşük sonrası hormon testi yaptırdın mı canım ? mesela prolaktin kaç çıkmıştı?

ben düşük sonrası ilk adetin 3.günü hormon testi ve prolaktine baktırdım düşük sonrası olduğu için prolaktin yüksek çıkmıştı
neden soruyorum havuç ve incir kürü yapcaktım yumurta çatlatmayı kolaylaştırsın diye prolaktini yükseltiyormuş ondan sordum

H E H E biraz önce havuç yediğinden bahsetmiştin dikkatimi çekti sen düşük sonrası hormon testi yaptırdın mı canım ? mesela prolaktin kaç çıkmıştı?

ben düşük sonrası ilk adetin 3.günü hormon testi ve prolaktine baktırdım düşük sonrası olduğu için prolaktin yüksek çıkmıştı
neden soruyorum havuç ve incir kürü yapcaktım yumurta çatlatmayı kolaylaştırsın diye prolaktini yükseltiyormuş ondan sordum
Kürtajdan sonra hiçbirşey yaptırmadım canım .
Sadece gebelik önceki test yaptırdım . Butun değerlerim mükemmel çıkmıştı .
Hersey tam olması gerektiği gibi .
Sadece demir eksikliği vardı onun içinde 1 ay ilaç kullandım oda düzelmişti .
Doktorum değerlerin çok güzel mükemmel bir hamılelik surecın olucak demişti .
Ama işte olmadı . Bazen herseyın mukemmel olması yetmıyo :110:
Havucuda abartmıyorum . bugun mesela 1 tane yedım .
Sevdııgım bir sebze zararı olmaz heralde .
Hormonların falan tam olması gerektiği gibiydi şuan değerleri hatırlamıyorum

aslında bi çok yerde söylemişimdir ama denk gelmedin demek canım.. :KK14: neyse nabalım öyle işte :KK45:
Sen benım için 30 sun :KK70:
Hatta resmınıde görmedım kafamda bır prorfil var :KK70:
Bir gun senı görursem bakalım şaşırcam mı :KK70:

Dikici :KK70: :KK70: Bu akşam dikcen he kolay gelsın :KK70: :KK70:

Ben dikmicem eşim geçen sefer diktik belkide sağlıksız sperm gitti yumurtana dedi :KK70:
İnternettende okudum . İlk boşalmadı gerekli sperm zaten rahme gidiyormus . Akanlar menı + geri kalan spermlermiş ..

Sen benım için 30 sun :KK70:
Hatta resmınıde görmedım kafamda bır prorfil var :KK70:
Bir gun senı görursem bakalım şaşırcam mı :KK70:

Dikici :KK70: :KK70: Bu akşam dikcen he kolay gelsın :KK70: :KK70:

Ben dikmicem eşim geçen sefer diktik belkide sağlıksız sperm gitti yumurtana dedi :KK70:
İnternettende okudum . İlk boşalmadı gerekli sperm zaten rahme gidiyormus . Akanlar menı + geri kalan spermlermiş ..
canım benim teşekkür ederim :KK70:
ehh belki bakalım kısmet :rolleyes: migreni tutmuş :KK67:
zaten vakit yok ki yaa öyle dik bekle bilmem ne ertesi gün iş oluyor hemen uykun geliyor bakalım artık:KK22:

canım benim teşekkür ederim :KK70:
ehh belki bakalım kısmet :rolleyes: migreni tutmuş :KK67:
zaten vakit yok ki yaa öyle dik bekle bilmem ne ertesi gün iş oluyor hemen uykun geliyor bakalım artık:KK22:
Migren falan bize işlemezz agaaa diyeydın :KK70: :KK70:

Bend eiyice sapık oldum :KK53:

X