Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ismini bilmiyorum os yerinden arkadaşı aktara yaptırmış sperm kalitesini yükseltiyormus isteği yukseltiyormus ayıptır söylemesi eşim sabah iki çay kaşığı aldı iki saat boyunca dik durmuş diyor allah'tan üstümde uzun bise vardı ben yarın sorarim icindeki seyleri

Sevinirim canm gerçekten. Özelden de yazabilirsin.

Ne sorunun varmış bende şubatta gidicem adeti bekliyorum inşallah olmam bakalım

Temmuz ay ında 2 defa Hsg çektirdim tüpler tıkalı çıktı. Ağustos ayında ameliyat geçirdim. Ekim ay ında tekrar Hsg çektirdiğimde ilaç gitti yani açıktı tüpler. Rahim küçüklüğü var bide.

Temmuz ay ında 2 defa Hsg çektirdim tüpler tıkalı çıktı. Ağustos ayında ameliyat geçirdim. Ekim ay ında tekrar Hsg çektirdiğimde ilaç gitti yani açıktı tüpler. Rahim küçüklüğü var bide.

Tamam öğrenir yazarım ben sana tüpler neden tıkanıyor bilgin varmı enfeksiyon felan yazıyor bazı yerlerde o filmi çektirmeden anlayamıyorsun dimi tıkalı olduğunu bide tahlil felan yapmadanmi direk o şeyi uyguluyorlar bende ondan şüpheleniyorum çünkü

Kızlar beta 12ydi 2 gün önce 51 bugün 177 sizce nasıl bir de idrar enfeksiyonu cıktı bol su iç dedi sadece ilaç yok yaşayan var mi
Merhaba, idrar yolları enfeksiyonu bende de olmuştu aynen bol su iç demişti doktor ama antibiyotik ile antiseptik de vermişti. Onun dışında beta hcg değerleriniz de iyi sanırım maşallah, tecrübeli arkadaşlar da baksın tabi bi:dondurma:

Kızlar beta 12ydi 2 gün önce 51 bugün 177 sizce nasıl bir de idrar enfeksiyonu cıktı bol su iç dedi sadece ilaç yok yaşayan var mi
Cok iyi degilmi artisi
Rahim kucuklugu engelmi canim

ben görmüyorumm yaa halbuki epey rüya görürüümm bu ara gözümü kapıyorum sabah açmış oluyorum.. demek yok bende :KK70:
Napıyorsunuz kızlar giremedim bayadır sayfaları okudum hızlı hızlı :KK53:
Rüyalardan konuşmuşsunuz.
Bende bayadır görmüyorum rüya, birde ben bıraktım artık düşünmüyorum hiç oldu mu olacak mı varmıdır acaba tuttumu tutmadımı belirti ne falan diye. Ne ağrım var ne sızım zaten hiçççç belirtim yok he birtek beyaz akıntı var az az kremsi onu da saymıyprum o da arada oluyor zaten geçen ay da vardı heralde hatırlamıyorum.
He bende dün rüyamda dr a gidiyorum yumurtlama dönemim çok ağrılı geçiyo diyorum 2 3 gğn. O da bakıyo sağ tarafta ufak bi kist var tehlikeli değil diyo sol tarafta da o çok iyi çok iyi falan diyo yumurtaya benzettim ben sanki ama dr bişey demiyo yumrta mı ne ki o diyorum bişey demiyo dr. Öyle karışık gördüm bu ay zaten umut yok da öbür ay da denermiyim bilmiyorum kısmet artık

Ben hicbir zaman kusamam hayatim boyunca insallah yine olmaz yaa
Ah bende öyleyim canım hayatım boyunca kusmam kustuğumu hatırlamazdım. Amaa gebeliklerde 6 haftadan sonra 10.haftada tavan yapar serum yerim 12.haftada kaybolurdu. Afadersiniz çıkarmaktan boğızm yara olurdu artık :olamaz: doğumdan sonra kaç kez midemi üşüttüm hatta gıda zehirlenmesi bile yaşadım lavaboya gidiyorum 1 saat bekliyorum yok çıkmıyo asla. Ben de anladım ki sadece gebeliklerde kusuyorum :) inşallah sende de hiç olmaz canım olsa da az olur inşallahh

Hayırlı olsun canım. İlk 3 ay da maalesef hiç ilaç vermek istemezler dr lar o yüzden bol bol iç su ve asla tuvaletini tutma sık sık tuvalete git temizlenir inş enfeksiyon. Bir sonraki kontrolde bakarlar bi daha zaten gerek duyarlarsa yükselirse verirler ilaç canım. Ama dediğim gibi tuvaletini tutma az gelse bile yap bol su iç geçer canım

Bende bayadır görmüyorum rüya, birde ben bıraktım artık düşünmüyorum hiç oldu mu olacak mı varmıdır acaba tuttumu tutmadımı belirti ne falan diye. Ne ağrım var ne sızım zaten hiçççç belirtim yok he birtek beyaz akıntı var az az kremsi onu da saymıyprum o da arada oluyor zaten geçen ay da vardı heralde hatırlamıyorum.
He bende dün rüyamda dr a gidiyorum yumurtlama dönemim çok ağrılı geçiyo diyorum 2 3 gğn. O da bakıyo sağ tarafta ufak bi kist var tehlikeli değil diyo sol tarafta da o çok iyi çok iyi falan diyo yumurtaya benzettim ben sanki ama dr bişey demiyo yumrta mı ne ki o diyorum bişey demiyo dr. Öyle karışık gördüm bu ay zaten umut yok da öbür ay da denermiyim bilmiyorum kısmet artık
Benımde bu ay yumurtlamaya dair hiçbir beliritm olmdı .
Diğer ay rsmen ağrı çekmiştim . Bu ay 2 kere kasık ağrısı girdi hafif soldan normalde hep sağ ağrırdı ..
bakalım bu ay bize beler getirxek

Diğer ay rsmen ağrı çekmiştim . Bu ay 2 kere kasık ağrısı girdi hafif soldan normalde hep sağ ağrırdı ..
Ben de sana onu soracaktım canım çatladığı gün ağrı var mıydı diye, benim silikleştiği gün solda kramp gibi ağrı oldu, ama enfeksiyon ya da kist mi anlamadım, bu kadar olmamıştı önceden sanki.

Kızlar İnternetim bitti giremedim su an haber vermek İcin esimin telefonundan yazıyorum saglık ocağı kan sonucum 120 cıktı doktor 5 haftalık hamilesiniz tebrik ederim dedi, haftaya da kadın doğum doktoruna gideceğim
Hayırlı olsun canım çok sevindim tebrikler :anneadayı:

Beyaz akinti enfeksiyon diye biliyorum bi doktora gözük istersen

Benim akıntım da geçen aykiler gibi yoğun olmadı hiç, 10gün akıntı oldu az. 11
Gün ilişki oldu sadece. 12.ve 13.günler batma tarzı kısa kısa ağrılar oldu yani 12 yada 13.gün çatlama olmuştur. Eşim bir sürü antibiyotik içiyodu zatten hastaydı da bi daha olmadı ilişki. E pek kaliteli de değil zaten ki 2 3 gün kalsın da tutsun :) bir daha ki ay bakarım belki gün aşırı denerim 4 yada 5 şubat regl

Beyaz akinti enfeksiyon diye biliyorum bi doktora gözük istersen
1 2 ay önce gittim canım dr a hiçbişey yok. Kokulu beyaz akıntı enfeksiyon oluyor. Yaşadım zateb onu biliyorum. Anlarım enfeksiyonu yani aslında bu akıntı gebelik belirtisi bende ama 2 aydır yaşıyorum gece ay da vardı gebelik mebelik yoktu işte bu ay da yoktur zaten.

X