Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahat ulaşcak pozisyon nasıl canım genellikle kadın altta erkek üstte olan pozisyonları öneriyolar .. boşalma zamanına kadar hoşunuza ne giidyorsa yapın. Boşalma zamanı istenılen pozisyonu alın
Eşimle de rahat konuşamıyorum çekiniyorum ama bu akşam dicem açık açık sonra uzulmektense utanmazlık daha iyicok sağol canım:)

Doğum tarihi hiç önemli değil hayırlısıyla pozitif göreyim, sağlıkla gelsin yeterli bana :)

Aynen doğru söylüyorsun ama benin umutlar çope gidecek bu ay yine sanki ağrım var üç gündür piskolojim bozuldu valla adetime daha çok var neden bu kadar ağrım var anlamıyorum belirsizlik ne kadar kötü ya

Benimde umudum yok canm, herşeye rağmen Allahtan umut kesilmez diyorum ve kırmızıları görmedikçe de acaba diyorum.. Hayırlısı artık insAllah tutmuştur diyelim.

Allah sabır versin seni çok iyi anlıyorum aynı durumu yaşamıştım ama bir iki doktora daha gitsen emin olmak için ben ikna olmadım 3 tane ayrı doktora gittim ama dediğin gibi sonu hüsran Rabbim çok bekletmeden yeniden yüzümüzü güldürür inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…