Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uzun süre pik durmasıda sakıncalı canım :)
İnşallah sende piki görceeenn bende silinmeyi ..
yaptın mı test ?
Yaptım gece 2 de lavaboya gitmiştim o yüzden sabah namaza kalkınca yaptım ama silik çıktı halbuki kasıklarımda öyle ağrı vardı ki dedim kesin sabaha pik olur
Üşüttüm galiba

Yaptım gece 2 de lavaboya gitmiştim o yüzden sabah namaza kalkınca yaptım ama silik çıktı halbuki kasıklarımda öyle ağrı vardı ki dedim kesin sabaha pik olur
Üşüttüm galiba
Allaa allaaaa ne güzel koyulmustu yaaa ..
kuzu sen birgebenıngünlüğünü takıp ediyomusun ? Testlerini ona göndersen belki yardımcı olur
H E harika bir kirmizilikben senin testinin yakınlarına ulaşabilecek mıyım acabainsallah bugün çatlar ve tutaar:)
Ulaşcaksın tabı kııı

Aynen canım bende de ilk idrar ile daha koyu çıkıyor doğru

Kızlar bir soru sorucam ama cekiniyorum iliskide konum önemli mikadin ustteyken o ilişki hamilelik anlamında tutmaz mı?tutan örnekler var mi
evet insan biraz çekiniyor demi :)
rahat ulaşabilmesi gerekli sadece bence çok da etki etmiyor gibi ama yani şunu yaptım tuttu diyemem ben :)
ama iki tarafın da haz aldığı pozisyon olması önemli:)

evet insan biraz çekiniyor demi :)
rahat ulaşabilmesi gerekli sadece bence çok da etki etmiyor gibi ama yani şunu yaptım tuttu diyemem ben :)
ama iki tarafın da haz aldığı pozisyon olması önemli:)
Benim yumurtlama süreci bu günden itibaren başlıyor gözüküyor ama çoğunlukla öteki hafta onemli,kaçırmamak için elimden geleni yapicam
Bu günden önceki ilişkiler de aman zaten olmazdı diye olacağı varsa da saçma sapan olmadı
Ve katiliyorum sana,iki taraf için de uyan olmalı:) cekiniyorum diye sormamazlik yapmadım oh

iyi yaptın tabii paylaşım önemli.. belki faydalanıcamız bir bilgi gelir bilemezsin. :)

Kızlar bir soru sorucam ama cekiniyorum iliskide konum önemli mikadin ustteyken o ilişki hamilelik anlamında tutmaz mı?tutan örnekler var mi
Rahat ulaşcak pozisyon nasıl canım genellikle kadın altta erkek üstte olan pozisyonları öneriyolar .. boşalma zamanına kadar hoşunuza ne giidyorsa yapın. Boşalma zamanı istenılen pozisyonu alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…