Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
napim kuzum bnde , doktor arayışı içindeyim . Gittim 1 hafta geriden geliyor dedi ben bu hafta 8. haftamı dolduracak iken doktor bana 6. dedi şaşırdım açıkçası , bir de iç kanamam varmış , kalbini dinletmedi küçük diye vs... Sonra duyum aldım o doktor herkese aynı şeyi söylüyormuş bu kadarı tesadüf olamaz diyorlar. Bakalım bu hfta başka doktora gidicm
İnşalla yanılmıstır canım :dua:
Sen ovuyla takıp etmiştin . Hemde bata 3 varken farkettin nasık oluyomus ya geç döllenme :110:

Hemen başka bir doktor bul canım nerde oturuyodun ??

napim kuzum bnde , doktor arayışı içindeyim . Gittim 1 hafta geriden geliyor dedi ben bu hafta 8. haftamı dolduracak iken doktor bana 6. dedi şaşırdım açıkçası , bir de iç kanamam varmış , kalbini dinletmedi küçük diye vs... Sonra duyum aldım o doktor herkese aynı şeyi söylüyormuş bu kadarı tesadüf olamaz diyorlar. Bakalım bu hfta başka doktora gidicm
Insallah saglikla seninledir bebegin. Bu haftalarda dinlemek olmaz zaten ekranda gorunur pit pitlar..

İnşalla yanılmıstır canım :dua:
Sen ovuyla takıp etmiştin . Hemde bata 3 varken farkettin nasık oluyomus ya geç döllenme :110:

Hemen başka bir doktor bul canım nerde oturuyodun ??
aynen canım ovü. testi ile takip etim. Dediği imkansız 20 aralık yumurtlama dönemim, ben 5 ocakta öğrendim, o yumurta döllenip kana karışıp idrar testinde öğrenme süreci genellikle 1 aydır, ben 25 kasım ovü.de hamile kaldım döllenme süreci ve regli haftasını zaten saymıyorum. Bilmiyorum kuzu dün arkadaşımın arkadaşlarına da aynı şeyi söylemiş , kalp atışını şimdi dinletmeyip 15 gün sonra bir daha ücrete tabii olsunlar diye yapıyordur bu kadar tesadüf olamaz dedi. Bende zaten şüphelenmiştim bu hafta nasipse başka doktora gideceğim

Evet gerçekten bu ay çok istiyorum bi arkadaşın tahmini 5 ekime geliyormuş bende ne çok istemiştim bu ay olmasını eşimle aynı zamanda doğum günleri olsun diye gerçi dha kirmizilari görene kadar pes etmek yok ben daha önce okumuştum kimisi adete kadar ve sonrası çekiyordu bu ağrıları inşallah bizimde öyledir birbirlerimize hayırlı haberleri veririz

Doğum tarihi hiç önemli değil hayırlısıyla pozitif göreyim, sağlıkla gelsin yeterli bana :)

Benim ovulasyon testi
20190130_095248.jpg

aynen canım ovü. testi ile takip etim. Dediği imkansız 20 aralık yumurtlama dönemim, ben 5 ocakta öğrendim, o yumurta döllenip kana karışıp idrar testinde öğrenme süreci genellikle 1 aydır, ben 25 kasım ovü.de hamile kaldım döllenme süreci ve regli haftasını zaten saymıyorum. Bilmiyorum kuzu dün arkadaşımın arkadaşlarına da aynı şeyi söylemiş , kalp atışını şimdi dinletmeyip 15 gün sonra bir daha ücrete tabii olsunlar diye yapıyordur bu kadar tesadüf olamaz dedi. Bende zaten şüphelenmiştim bu hafta nasipse başka doktora gideceğim
Sakın canını sıkma ve asla o doktora gitme ..
bende kendı doktoruma çok kzımıstım ama o hiç 15 gün sınra gel demedi . Hep 1 hafta sonra gel kontrol edelim dedi ..
inşallah güzel haberler gelcek .
Zaten kalp atışı olmasa derdi bebek iyi değil dşye ..
Demekki bebek iyi ..
zaten normal bi doktor olsa 10 gün içinde gel derdi . Ücretsiz kontrol hakkı için

Sakın canını sıkma ve asla o doktora gitme ..
bende kendı doktoruma çok kzımıstım ama o hiç 15 gün sınra gel demedi . Hep 1 hafta sonra gel kontrol edelim dedi ..
inşallah güzel haberler gelcek .
Zaten kalp atışı olmasa derdi bebek iyi değil dşye ..
Demekki bebek iyi ..
zaten normal bi doktor olsa 10 gün içinde gel derdi . Ücretsiz kontrol hakkı için
aynen canım katılıyorum , kalp atışını ekranda gördüğünü söyledi, ama iç kanama gerçekten doğru mu bilemedim. Ay ben bu dr lardan cidden çok çektim. Allah vicdanlıları ile karşılaştırsın herkesi

koyulaşıyordu vazgeçti şimdi yeniden koyulaşmaya başladı bugün sabah yumurta akı kıvamında akıntım vardı ama çok bi önemi kalmadı bu ay benim için hala bozuk aramız :işsiz::işsiz::işsiz:
Allah Allah neden kuzumm sözünü de dinliyorsun ama :/

ben normalde ilk idrarla yapıyordum ve sanki daha koyu oluyordu bugünlerde bu sefer ikinci idrar ile yapıyorum hep silik bakalım hayırlısı önümüzdeki maçlara bakarız olmadı jübile yapar tribünden izleriz sizleri :halay::halay::halay:

X