Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa Allah razı olsun canım ben denerim hemen yarın bunu. Duanın gücüne çok inanıyorum sürekli bi şeyler yapıyorum bunu da yapcam yarın

Yarın sabah alamazmısın ??
Varsa çıkar çünkü büyük ihtimalle geç döllenme olmadıysa
ah canm olsa bile erken olmuştur çünkü bugün adetin 18. günü 21 günde adet olmaya başladım çünkü canm inşalalh varidr 2 3 gun daha bekleyecegim eğer kanamaya dönmezse test yaparım yok dönerse

Ne birikmiş sayfalar oku oku bitmedi saat su anda 04.25 sabah oldu sayılır günaydın hepimizeee

H E
Yeni bat 21.02.2019

günaydınlarr

ben bu uyku düzenimi napıcam ya akşam 10da uykum geliyor sabah 9da kalkıyorum. dana gibi uyuyorum resmen
Ne güzel ben hamişken oğluma işten 6 da geliyordum 7 de bir uyuyordum ooo sabaha kadar deliksiz birde işte de uyukşardım hep 2 aylık olduktan sonra

Ne güzel ben hamişken oğluma işten 6 da geliyordum 7 de bir uyuyordum ooo sabaha kadar deliksiz birde işte de uyukşardım hep 2 aylık olduktan sonra
benim de öyle. yatsam 8de de uyurum. ama birde sen çalışıyormuşsun ya onun yorgunluğu da vardır. bide öğlen uykum geliyor cocuk gibi tek belirtim sürekli uyku hali resmen. başka hiçbişey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…