Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canin ben düşük yapıyorum ardına hemen tekrar hamile kalıyorum bu 3 kez oldu
Bu da dördüncü gebelik
Inşallah bu defa sağlıkla gelir bebişim
Yanlış hatırlamıyorsundur yani sen
InsAllah sagkikla kucagina alirsin bu sefer, dusuklerin nedeni belli oldumu

Allahım kimseye yaşatmasın, kimseyi evladıyla sınamasın. Bu kadar üzülecegimi tahmin bile edemezdim
Amin canim.
Ilk gebeliklerde boyle durunlar oluyor inan hepimiz yasadik.. sagliksiz oldugu kesinse yani bir doktorla kalmadiysan bir an once gerekenin yapilmasi lazim. Rabbim icine ferahlik versin. Tez zamanda atlatirsin insallah.

Kızlar özledim sizi netim yoktu hala da yok ama açtım ben sizinle konuşmak için:)
Yumurtlamadan 7 gün geçti çok heyecanlıyım ama tutmadığını biliyorum hiçbir belirti yok kurtaj olduğum bebisimde 8.gün falan yerleşme kanamasi yaşadım adet olcakmisim gibi ağrı vardı kabızlık vardı afedersiniz tuvalette ağlamıştım hiç unutmuyorum her şeye aglayasim gelirdi vsvsvs şu an tik yok

aynen öyle, bende pms döneminde adet döneminde böyle olurum hep zaten :)

her gebelik birbirine benzemez ki sen umudunu kesme. yerleşme kanaması yaşamayabilirsin bile.
Hormonlardandir canim insallah burada ki ve isteyen herkes bu duygulari yasar
amiiin insallah

Uzuulsem agliyorum sevinsem agliyorum benim hormonlar cildirdi resmen

Senle aynıyiz. Benim ağız kuruluğu üşüme ve gazdan başka agrım sizim yok . Benim oğlumda 9.gün gelmişti yerleşme lekesi .atın 29-30 unu bekleyelim

Sat 7 ocak yumurtlama 19 ocak bat 3 şubat ayniyiz kuzum şubatın adet tarihi önemli değil yumurtlama önemli aynı gün seninle benimki
Aynen bu ayın sonuna kadar belli olur herşey. Ne zaman test yapsak 30 ünü bekleyebirsem iyi olur diyorum ama gün sayıyorum:)

Boşver bende geçen hamileliğimde yaşadığım belirtileri yaşadım bu ay. Fos çıktı. Ağlamaklar da boşa yani :) belirti arama boş ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…