Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar inanirsiniz bilmem ama sizinlede paylasmak istedim ikidir yapiyorum ve her iki dilegim de kabul oldu tesbihle yapilan dua var 1 fatiha ve 3 ihlas okuyorsun her bir tebih tanesi icin boyle birsey var kim yaptiysa kabul oldu denemek isteyenlere kesinlikle tavsite ederim

Bence eğer eminse bebek yaşamadığına beklemesin ..
mesela bende beklıcektım .
Ama annem iizn vermedi bir sürü doktor gezdik . Hepsi aynı seyı söyledi . 8 haftada tekrar kontrok ettirdiö .
Artık doktor salmadı . Ağrılı ve kanamalı şekilde geri gelceksin deyip kürtaja aldılar ..
Şuan kese baya büyümüştür .. eğer düşmesini beklerse içerde parça bile kalbilir ..

Müsait olunca deniyeceğim canım .. Sağol Allah razı olsun

Ama canım çok örnek var kalp atışını çok geç duyan insanlar var tabiki benim kadar beklemesin ama acele de etmesin bence

Müsait olunca deniyeceğim canım .. Sağol Allah razı olsun
Hepimizden canim iki rekat namaz kil ve tesbihi cek o surede hic kimse ile konusma ve kibleye taraf perdeye falan as dilegin kabul olunca da o tesbihi de alin 40 tesbihle birlikte dagit. Ben kasimda yaptim cok sukur kabul oldu duadan zarar gelmez

Ama canım çok örnek var kalp atışını çok geç duyan insanlar var tabiki benim kadar beklemesin ama acele de etmesin bence
Mesala ben gittiğimde bana dediler ki . Kesen gereksiz büyümüş . Bu kadar buyyk kesede artık bebeği görmemiz lazımdı . Bebek içinde küçücül kalmıs dedi ..

İnşallaaahhh yaşıyodır bebeği ..
tek bir doktor onayı almasın 3 4 doktor gezsin ..
birinden ışık görürse beklesin ..
ama hepsi aynı şeyi söylerse hiç uzatmaya gerek yok .

Hepimizden canim iki rekat namaz kil ve tesbihi cek o surede hic kimse ile konusma ve kibleye taraf perdeye falan as dilegin kabul olunca da o tesbihi de alin 40 tesbihle birlikte dagit. Ben kasimda yaptim cok sukur kabul oldu duadan zarar gelmez
Gelmez tabi canım . Ben her gün yasin okuyorum ..
Allahım kabuk eder inşallah dualarımda sizlerde varsınız hep

Doğru söylüyorsun inşaallah hayırlısı olur hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…