Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba 7 haftalık hamileyim, bugün kalp atışının duyulması gerekti ama duyamadık. Sağlıksız bi gebelik dedi doktor. Yüzde doksan ihtimal yaşamıyor. Haftaya çarşamba tekrardan bakıcak eğer yine duyamazsa kürtaj olucam. Yaşadıklarımın tarifi yok zor durumdayım.
Kesinlikle kürtaj için erken davranmayın derim bende 1 yıl önce hamile kaldığımda kese vardı yolk sac kesesi de vardı ve gittiğim bütün doktorlar kürtaj dedi ben bi umut bekledim ve iki iki buçuk ay boş keseyle gezdim Sonra kendi kendine düştü Allah’tan umut kesilmez bol bol dua edin ve bekleyin inşaallah rabbim nasip eder

Kesinlikle kürtaj için erken davranmayın derim bende 1 yıl önce hamile kaldığımda kese vardı yolk sac kesesi de vardı ve gittiğim bütün doktorlar kürtaj dedi ben bi umut bekledim ve iki iki buçuk ay boş keseyle gezdim Sonra kendi kendine düştü Allah’tan umut kesilmez bol bol dua edin ve bekleyin inşaallah rabbim nasip eder
Canım benimkinin içi boş değil bebek var ama gelişmemiş kalbi atmıyo işte sabahtan beri içim yanıyor sürekli ağlıyorum Allah kimseye yaşatmasın

Canım benimkinin içi boş değil bebek var ama gelişmemiş kalbi atmıyo işte sabahtan beri içim yanıyor sürekli ağlıyorum Allah kimseye yaşatmasın
Cok buyuk gecmis olsun seni cok iyi anliyoruz burada ki bircok kisi bunu yasadi bende cok aglamistim 3 gun kendime gelemedim ama bir yere varamadim toparlan dua et vardir herseyde bir hayir diyebikiyorsan de cok zor ama mecburen yapmaya calis

Bebekten önce kalp atışı duyulur canım önce kalp atışı duyulur sonra bebek görülmeye başlanır tahmin ediyorum senin kesende de yolk sac var Yolk sac olan keseler boş gebelik sayılmıyor zaten ama anlatmaya çalıştığım zararlı birşey değil beklesen biraz bi tehlike arz etmiyor tabiki yine de sen bilirsin

Kızlar merhaba 7 haftalık hamileyim, bugün kalp atışının duyulması gerekti ama duyamadık. Sağlıksız bi gebelik dedi doktor. Yüzde doksan ihtimal yaşamıyor. Haftaya çarşamba tekrardan bakıcak eğer yine duyamazsa kürtaj olucam. Yaşadıklarımın tarifi yok zor durumdayım.
Ah canım ahh aynılarını yaşadım ahh .
Benım kötü bitti senin güzel biter inşallah

X