Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef öyle canm. Izmirdeki doktoru bi çok kişi önerdi o yüzden daha çok ona güvendim gibi.. O yüzden prolaktinim düşsün diye düşünüp ilaç kullandım ama yanlış yaptım galiba. :KK43:
Özellikle hormon ilaçlarını doktorun vermeden kullanma bi daha canım. Allah korusun işler daha çok zorlaşır. Merak etme her şey yoluna girer

Kızlar merhaba 7 haftalık hamileyim, bugün kalp atışının duyulması gerekti ama duyamadık. Sağlıksız bi gebelik dedi doktor. Yüzde doksan ihtimal yaşamıyor. Haftaya çarşamba tekrardan bakıcak eğer yine duyamazsa kürtaj olucam. Yaşadıklarımın tarifi yok zor durumdayım.

Kızlar merhaba 7 haftalık hamileyim, bugün kalp atışının duyulması gerekti ama duyamadık. Sağlıksız bi gebelik dedi doktor. Yüzde doksan ihtimal yaşamıyor. Haftaya çarşamba tekrardan bakıcak eğer yine duyamazsa kürtaj olucam. Yaşadıklarımın tarifi yok zor durumdayım.
oyy Allah hayırlısını versin yardım etsin sana ve bebeğine. belki cihazdan falandır? vajinal de baktı mı? bazılarında 8. haftada da duyabiliyor lütfen strese sokma kendini. nasibi varsa seninledir zaten

oyy Allah hayırlısını versin yardım etsin sana ve bebeğine. belki cihazdan falandır? vajinal de baktı mı? bazılarında 8. haftada da duyabiliyor lütfen strese sokma kendini. nasibi varsa seninledir zaten
Vajinal da baktı canım ama ümitlendirmek istemiyorum dedi doktorum büyük ihtimal alıcam dedi

Hayırlı geceler :)

Burası bende bağımlılık yaptı ya giremeyince bi eksiklik hissediyorum o gün :KK49:

Ya bugün aşırı akıntı başladı ama ayıptır söylemesi çok sıvı yani su gibi ve belim feci ağırıyor bende bugün iki kez ovulasyon testi yaptım. Yorumlarsanız çok sevinirim :KK15:

CAE188F2-06D8-4533-895B-01CD0280FE86.jpeg

Bu akşam yaptığım

E22549D9-D2D6-40C9-AC8F-C6876A68B83C.jpeg

Burda da üsteki sabah alttaki akşam
Fark var mı sizce yaklaşıyor mu?

Çok üzüldüm canım ama sen dua et sadece inşallah saglicakla yolunda gider herşey öncelikle bebek tabikj

Burası bende bağımlılık yaptı ya giremeyince bi eksiklik hissediyorum o gün :KK49:

Ya bugün aşırı akıntı başladı ama ayıptır söylemesi çok sıvı yani su gibi ve belim feci ağırıyor bende bugün iki kez ovulasyon testi yaptım. Yorumlarsanız çok sevinirim :KK15:

Eki Görüntüle 2228810

Bu akşam yaptığım

Eki Görüntüle 2228809

Henüz olmamis ama yakın gibi . Benim akıntının bitmesine yakın pik yapti

Eki Görüntüle 2228810

Bu akşam yaptığım

Eki Görüntüle 2228809

Fark var canim bence alttaki daha koyu..
:)

Kan degerlerine baktin mi?

X