Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
97 iyi canım tabi önemli olan 2 pazar günü de yaptırabilirsen çok iyi olur yada evde kaset testelrle de anlayabişirain gğnden güne koyulaşma olursa bırakırısn. Ben olursa öyle yapıcam hiç kan vermicem. 4 5 gğn evde takip edip kpyulaşmaya bakarım olursa tabi :))) senin değerin iyi canım inşallah yükselir kat kat .
:dua:
Insallah hemencik olur cok sagol canim bende takibe devam edecem kaset tipi vardi evde getirdim pazar gunu yapicam insallah

Insallah hemencik olur cok sagol canim bende takibe devam edecem kaset tipi vardi evde getirdim pazar gunu yapicam insallah
Aynen canım bol dua et dinlen kat kat artsın inşallah. Sağlık ocağında ben hiç betaya baktırmadım ya hemen o gün içinde sonuç çıkıyor mu? Süpermiş ben sanıyprum ki 1 2 gğn sonrs çıkıyor sonuç. Aman özele boşuna 40 50 lira vermektense en iyisi sağlık ocağı valla. Sen kaset test yap 1 2 gün sonra canım yine. Ptesi de sağlık ocağında baktır

Aynen canım bol dua et dinlen kat kat artsın inşallah. Sağlık ocağında ben hiç betaya baktırmadım ya hemen o gün içinde sonuç çıkıyor mu? Süpermiş ben sanıyprum ki 1 2 gğn sonrs çıkıyor sonuç. Aman özele boşuna 40 50 lira vermektense en iyisi sağlık ocağı valla. Sen kaset test yap 1 2 gün sonra canım yine. Ptesi de sağlık ocağında baktır
Canim biz netten baktik sonuca ama ayni gun cikiyor bende pazar gunu evde test yapayim pazartesi gunu saglik ocagina gider yaparim ya zaten kansizlik var bende kan cokta yok bende olanida bitirmiyeyim benim d vitaminide 9 olmus yaa o cok dusuk cikti

Merhaba, bugün benim de 18.günüm ve akıntım var, çok az açık kahve lekelenme de oldu ama bilemiyorum neden olduğunu. Normalde adet olmadan 2-3 gün önce daha yoğun lekelenme olur bende.
bendede öyle olur oysaki son 4 5 aydır düzeniydi ama bu ay 21. günde geldi ve bugünde bu leke ve ilk başta kahverengi camurumsu gelirdi ama şimdi pembe gelince işte

Kızlar son bat 20 aralık bugün beta hgc 14.3 cikti hamile değilim demi çok düşük dr göstermedim sonucu pazartesiye kaldı lütfen birşey soyleyin

Kızlar son bat 20 aralık bugün beta hgc 14.3 cikti hamile değilim demi çok düşük dr göstermedim sonucu pazartesiye kaldı lütfen birşey soyleyin
belki geç döllenmedir. belki de kimyasaldır. yapman gereken tek sey sakince stres yapmadan beklemek. inşallah sıkı sıkı tutunur sana

Bata bakma sen 10 nun üzeri hamilelik diye biliyorum 2 ay boyunca hasta olmayıp üstüne adet söktürücü kullanıp hamile olduğunu öğrenen var onemli olan yumurtanın ne zaman çatladıgi belki geç catlamistir daha çok yenidir

Bata bakma sen 10 nun üzeri hamilelik diye biliyorum 2 ay boyunca hasta olmayıp üstüne adet söktürücü kullanıp hamile olduğunu öğrenen var onemli olan yumurtanın ne zaman çatladıgi belki geç catlamistir daha çok yenidir
Cevabın için çok tsk ederim inşallah öyledir

Eşimde sorun görünmedi hiç. Bende Temmuz ayında Hsg çektirmiştim o zaman tüpler tıkalı denildi, 2 Ağustosta ameliyat geçirdim tüplerin açık denildi. Rahim küçüklüğü var dedi. Rahim gelişmesi için Cyclo Progynova diye ilaç verdi onu kullandım 5 ay. Bu ay reglimin 5. günü doktora gittim ameliyat eden doktorumun verdiği ilacı söyledim bunu kullanıyorum diye, çocuk isterken bu ilaç kullanılmaz tüplerin açıkça kullanma bu ilacı engeller dedi... Ve bu ay kullanmadım daha öylece duruyor ilaç. Her doktor farklı bişey söylüyor benimde kafam daha çok o yüzden karışıyor. Şubat ay ında da ameliyat eden doktorumda kontrolüm var, bu ay ilacı kullanmadım demiycem bakalım ne diycek..
Anladım canım. Doktorlar malesef böyle kafa karıştırıyolar. İyi bi doktor bulup güzel muayene olmak lazım canım ama zaten ameliyat olduğun doktora gidicekmişsin bakalım o ne dicek

18.gün çok erken değil mi belki de yerleşmedir umarım artmaz . Beklemek çok zor ya belirslik . Hep bi bekliyoruz bakalım kavusuruz ins
ay sorma canm gerçekten öyle belirsizlik çok zor inşalalh kavusuruz ama bu ay 21. gün geldi adetim ona yorarak diyorum ve bat 28 ocak

Anladım canım. Doktorlar malesef böyle kafa karıştırıyolar. İyi bi doktor bulup güzel muayene olmak lazım canım ama zaten ameliyat olduğun doktora gidicekmişsin bakalım o ne dicek

Maalesef öyle canm. Izmirdeki doktoru bi çok kişi önerdi o yüzden daha çok ona güvendim gibi.. O yüzden prolaktinim düşsün diye düşünüp ilaç kullandım ama yanlış yaptım galiba. :KK43:

X