Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım senin değerin normal sınırlar içerisindeymiş zaten, senin değerinden biraz daha düşük olmasını istiyolar fakat seninki ilaç kullanmayı pek gerektirmez bence. Çünkü prolaktin hormonu en ufak stresten bile etkilenen bi hormon olduğu için dalgalanmalar olabilir değerde, belki her zaman o kadar yüksek değildir değerin. Bilemedim ama bence iyice doktor kontrolünden geçerek kullanılmalı. Sonuçta prolaktin gebelik için de gerekli bi hormon, çok düşmesi de sorun yaratabilir

O zaman bırakıyorum artık ilaç felan kullanmayı. Iyi bi doktor bulma arayışına geçeyim en iyisi. Yorulduğumu hissettim artık, Rabbimin gücüne gitmesin ama bu süreç çok zor...

O zaman bırakıyorum artık ilaç felan kullanmayı. Iyi bi doktor bulma arayışına geçeyim en iyisi. Yorulduğumu hissettim artık, Rabbimin gücüne gitmesin ama bu süreç çok zor...
Çok iyi anlayabiliyorum seni canım. Sabır işi işte, isyan etme hiç. 1-2 dinlen hiç düşünmeden istersen. Hep de olumlu düşün, bi gün mutlaka olucak zamanı var sadece

Çok iyi anlayabiliyorum seni canım. Sabır işi işte, isyan etme hiç. 1-2 dinlen hiç düşünmeden istersen. Hep de olumlu düşün, bi gün mutlaka olucak zamanı var sadece

Isyan etmiyorum csnm etmek de istemiyorum Rabbimin gücüne gitmesin beni de böyle sınıyor biliyorum ama işte... Ovulasyon testiyle ilk 1 2 ay da pozitif görenler olduğunu öğrendim ona başladım 4. aydayım hâla tık yok.. Inofolic ile ilk aylarda hamile kalan duydum onu da denedim tık olmadı bıraktım. Bu ay da dostinex deneyeyim dedim ondan da olumlu tepki almadım onu da bırakcam. :KK43:

bende sizi özledim vallahi ama girmeye vaktim olmadı malesef
gördüm yeni gebelerimizi maşallah :nazar:
sınavın nasıl geçti kuzum merak ettim
birde doktor kontrolün nasıl geçti herşey yolunda inşallah
sınav hakkında hiçbir bilgim yok sonucu bende merak ediyorum salı günü acıklanacakmıs. kontrolümüz de güzel geçti çok şükür şimdilik sıkıntı yok her şey yolunda. darısı sana olsun:dua:

Bende öyle düşündüm. Eşimin de işleri yoğun hergün olmaz dedi zaten bende sinir oldum bıraktım. Kendisi yaklaşmadığı sürece yapcak bişeyim yok yumurtlama zamanı dışında da yaklaştığında ben oralı olmiycam.:63::KK12:
Mecbur hissediyor galiba eşim kendini ondan olabilir ya akışına bırakmak en güzeli canım günü gününe olacak diye bir kural Yok iki günde bir olsa yeter ben rahatlığa da alıştım da 7 senedir korkuyorum arkadaşları gördükçe

Mecbur hissediyor galiba eşim kendini ondan olabilir ya akışına bırakmak en güzeli canım günü gününe olacak diye bir kural Yok iki günde bir olsa yeter ben rahatlığa da alıştım da 7 senedir korkuyorum arkadaşları gördükçe
Bencede hergun yapilan ilsikiden hayir gelmiyor sahsen ben faydasini goremedim gun asiri daha iyi oluyor

Aynen sanki mecbur gibi bi de 10 gün hergün yaşanan ilişkiden insanda hal kalmaz yaaa ben üşengeç olduğumdan mı nedir anlamadım zor geliyor:KK70::KK70::KK70:
Canim hepimize zor geliyor gecen ay ust uste oldu 5 gun falan birde geri kalaninda hep gun asiri oldu ama bir faydasini gormedim cok sukur bu ay 4 iliskimiz oldu Rabbim nasip etti

10gun degil canim alt tarafi 5 gun.. ondada gun asiri yapsan yeterli olur gibi:)) her hangi bir sorun da yoksa..
Kız adet bitiminden yumurtlama sonrasına kadar benim 10 güne falan tekamül ediyor bazı doktorlar hergün bazısı gün aşırı diyor gün aşırı bile olsa amannn çok zorrr

Canim hepimize zor geliyor gecen ay ust uste oldu 5 gun falan birde geri kalaninda hep gun asiri oldu ama bir faydasini gormedim cok sukur bu ay 4 iliskimiz oldu Rabbim nasip etti
Maşallah Allah sağlıkla sonuna kadar gidip kucağına almayı nasip etsin canım tabi nasip olacaksa bir ilişkiden oluyor

Maşallah Allah sağlıkla sonuna kadar gidip kucağına almayı nasip etsin canım tabi nasip olacaksa bir ilişkiden oluyor
Gercekten oyle valla Allaha biraktiginda Rabbim nasip ediyor. Gecen ay 4 gun sogan kuru yaptim. Letrasan yumurtkama ilaci kullandim ovulsayon testi yaptim hastaneye falan gittim bir sonuc alamadim bu ay birtek ovulasyon yaptim 8 teane falan Rabbim nasip etti ben rahat biraktim

X