Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kusma kusma ilerde birgün oğluşun olırsa sende kv olcan:halay:
Evet olucam ama gelınıme onun yaptıgını yapmam .

Benim saçlarım bile havaya dikiliyor ama maşallah demeden geçemedim yahuuu baksana neler diyor bizimkiler nerdeeeeeeeee :sinirli:
Çeken biliyor dimi kuzum :KK43:

o kadar da değil... ne yaşandıysa yaşandı sonuçta kocanı doğuran o büyüten emziren bu yaşa getiren o kuzum.. :KK51:
Yok canım benım namusuma , ailemin namusuna laf eden kişiyi ne yapsa asla unutmam .
Arkasından iyi konuşamam.

Sırf Allah korkumdan arada gidip gelirim , evime davet ederim okdr ..

Yok canım benım namusuma , ailemin namusuna laf eden kişiyi ne yapsa asla unutmam .

iyi tamam zaten ne yapman gerekiyorsa yapıyomuşsun :KK70:

Son düzenleme:
Pembe battaniye Pembe battaniye kuzu yaa senın testı ilk sayfaya koycam emme gönderdıgın test yamuk yumuk çekılmış ..

Şöyle düzgün çekilmiş testın var mı _?

Tabi sen daha iyi bilirsin yasadıklarımı canım benim biz uzaktan okumakla yorum yapamayız Allqh yardımcın olsun

Malesef çeken biliyor senle aynı şeyleri yaşamışız malesef ama benim midem almıyor bir buçuk yıl oldu ne gittim ne gördüm ne geldi ne konuştum bir ömür de tahammülüm Yok kesinlikle görmek istemiyorum öbür dünyada hakkımı alacağım günü bekliyorum

Malesef çeken biliyor senle aynı şeyleri yaşamışız malesef ama benim midem almıyor bir buçuk yıl oldu ne gittim ne gördüm ne geldi ne konuştum bir ömür de tahammülüm Yok kesinlikle görmek istemiyorum öbür dünyada hakkımı alacağım günü bekliyorum
Bende öyleydım canım .
2 yıl hiç görüşmedim ..
Daha sonra aileler araya girdi . Son kez dediler .. Son kez şans verdım.
1 yıldır konusuyoruz.
Elhamdüllillah düzelmiş .
Ama hi.bir yaptıgını asla unutamam . Çünkü unutulcak şeyler yaşaamadım .
Allahım kimseye yaşatmasın ..
:dua:

Bende öyleydım canım .
2 yıl hiç görüşmedim ..
Daha sonra aileler araya girdi . Son kez dediler .. Son kez şans verdım.
1 yıldır konusuyoruz.
Elhamdüllillah düzelmiş .
Ama hi.bir yaptıgını asla unutamam . Çünkü unutulcak şeyler yaşaamadım .
Allahım kimseye yaşatmasın ..
:dua:
Amin ama affedebilmişsin en azından ben söylediği şeyleri asla unutamıyorum affetmeyi de düşünmüyorum çünkü eşime büyük konuştum ölüm döşeğinde benim adımı sayıklasa gitmem dedim evimin kapısından giremez girerse 10 çocuğumda olsa asla kabullenmem giderim dedim hala aynı şeyleri yaşıyorum düşündükçe

Arkadaşlar merhaba
21 Aralık son adet tarihim
Beta hcg değerlerim
16 Ocak 32.3
17 Ocak 30.7
23 Ocak 222
24 Ocak 277 çıktı
Muaynede daha kese görünmedi
Bişey söylemek için erken ama sağlıksız gibi dedi doktor çok moralim bozuk sürekli ağlıyorum
Böyle bi durum yaşayan var mı

Arkadaşlar merhaba
Beta hcg değerlerim
16 Ocak 32.3
17 Ocak 30.7
23 Ocak 222
24 Ocak 277
Kese görünmedi henüz
yavaş ilerleme var sağlıklı bi gebelik değil gibi dedi doktor
Sizlerde varmı böyle durum yaşayan

İstanbul’da evden eve nakliyeci tavsiyesi olan var mı çok alakasız olacak ama kusura bakmayın:KK9:
Yıldız nakliyat var internetten bak numarasına hem uyguna tasıyorlar hem çok gizli hem sağlam İstanbulun heryerıne gidiyorlar ekıp halınde calışıuorlar Özbek cocuklar yapıyor bu işi ben tasıttım memnun kaldım teyzem tasıttı memnun

Arkadaşlar merhaba
Beta hcg değerlerim
16 Ocak 32.3
17 Ocak 30.7
23 Ocak 222
24 Ocak 277
Kese görünmedi henüz
yavaş ilerleme var sağlıklı bi gebelik değil gibi dedi doktor
Sizlerde varmı böyle durum yaşayan
Bi arkadaşımın da böyle oldu ama hergün yapılan beta bu şekilden başka nasıl ilerler ki iki günde bir iki katı artması gerekli şimdi bişey söylemek zor

Al benden de o kadar işteeeee galiba 2 de bizim oldu sanırsam:işsiz: aman napayım yaaaaa zorla mı tövbe tövbeeee su akar yolunu bulur inşallah:KK53:

Bende öyle düşündüm. Eşimin de işleri yoğun hergün olmaz dedi zaten bende sinir oldum bıraktım. Kendisi yaklaşmadığı sürece yapcak bişeyim yok yumurtlama zamanı dışında da yaklaştığında ben oralı olmiycam.:63::KK12:

X