Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi ya idrar testinden nasıl anlarsın anlatsana biraz :confused:
Şimdi alıyosun eczaneden hamileleil testi .
Eve geliyosun ilk idrarla 3 damla koyuyosun .
5 dk sonra testi buraya atıyosun :KK70:
Sonra ben bakıyom çift çizgiyse hamilesin :KK70:
Aaa ama tek çizgiyse iyice araştırıyoruz acaba silik milik bişeylerr varmı :KK48:

Şimdi alıyosun eczaneden hamileleil testi .
Eve geliyosun ilk idrarla 3 damla koyuyosun .
5 dk sonra testi buraya atıyosun :KK70:
Sonra ben bakıyom çift çizgiyse hamilesin :KK70:
Aaa ama tek çizgiyse iyice araştırıyoruz acaba silik milik bişeylerr varmı :KK48:

Negatif foto falan yapıyoruz. Sonra kurul toplanıyor oy birliğiyle karar veriyoruz :KK70:

Ayy gidem dee ovulasyon testimi yaappaaaamm :rolleyes:

Saat kaç gibi yapıyosun canm ovulasyon testlerini? Bana saat 14:00-18:00 arası yapılması uygun denildi bende öyle yapmaya çalışıyorum. Henüz pik oldu mu kararsızım zaten testler bi tuhaf. Bugün nasıl çıkcak merak ediyorum.:işsiz:

Yine hüsran yani bildiğiniz yumurtlama dönemin de hergün ilişkiye girdik ama olmayınca olmuyor iste nasip değilmiş

Eklentiler

• 20190124_110345.jpg
    20190124_110345.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 30
Yine hüsran yani bildiğiniz yumurtlama dönemin de hergün ilişkiye girdik ama olmayınca olmuyor iste nasip değilmiş
Üzülme canım lütfen .
Yumurtlama günlerini değerlendirsek bile şansımız %40 mıymıs neymıs ..
demekki bebeğimizzz eylül doğumlu olmak istemedii deyip önümüzdeki aylara bakıyoruz :halay:

Saat kaç gibi yapıyosun canm ovulasyon testlerini? Bana saat 14:00-18:00 arası yapılması uygun denildi bende öyle yapmaya çalışıyorum. Henüz pik oldu mu kararsızım zaten testler bi tuhaf. Bugün nasıl çıkcak merak ediyorum.:işsiz:
Canım benım testin arkasında 11 ile 18 diyor :))
Bende 11 gibi yapmayınuygun görüyorum . Geçen ayda 11 gibi yaptklarımda 13. Nde piki yakaladım :KK70:
Çişim geldi demiyor da :-)
Ee 2 saattir çişimi tutuyorum .
Artı su içemiyorum en çok o zorluyo :KK70: yasak oldum mu hrp içesin geliyo :KK70:

Üzülme canım lütfen .
Yumurtlama günlerini değerlendirsek bile şansımız %40 mıymıs neymıs ..
demekki bebeğimizzz eylül doğumlu olmak istemedii deyip önümüzdeki aylara bakıyoruz :halay:

Bu bebek hicbir ayda doğmak istemiyor mayısta 1 sene olucak kiz ya

Valla benim bizden umudum yok darısı size inşallah
ben hep benden önce olmayıp bekleyene diyorum da ondan dedim :))
umut her zaman var.. anlıyorum seni yorgunluk bezmişlik var sanırım... ama dinçleşmek için gerekliymiş zaten.... sizi yorgun da olsanızz vuhuuuu ya davet ediyorum...

X