Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benım testin arkasında 11 ile 18 diyor :))
Bende 11 gibi yapmayınuygun görüyorum . Geçen ayda 11 gibi yaptklarımda 13. Nde piki yakaladım :KK70:

Ee 2 saattir çişimi tutuyorum .
Artı su içemiyorum en çok o zorluyo :KK70: yasak oldum mu hrp içesin geliyo :KK70:

Bende hep saat 2 yi bekliyodum yahu yapayım o zaman bundan sonra erkenden de olsa. :KK70:

Yanii 2 saat idrar tutmus ol sulu bişeyler içmemiş ol ..
bide ilk idrar olmasın :KK8:

Buraya gönder bizde bakalım

Bilseydim içmezdim su yapardım test, yeni içtim meyvesuyu. :olamaz: Bugüne kadar yaptıklarımı atayım pik oldu mu kararsızım zaten bakmış olursunuz. :KK76:

Eklentiler

• 20190123_175140.jpg
    20190123_175140.jpg
    185,3 KB · Görüntüleme: 23
Bilseydim içmezdim su yapardım test, yeni içtim meyvesuyu. :olamaz: Bugüne kadar yaptıklarımı atayım pik oldu mu kararsızım zaten bakmış olursunuz. :KK76:
Canım merhaba, elinde test varsa istersen bir saate kadar bekleyip yap bence, bir de bende pik olduğu gün sabah ilk idrar bile olsa farketmiyor çıkıyor en koyu hali. Ama öncesi günlerde koyulaşmayı izlemek için saatine dikkat etmek ve sıvı almamak önemli tabi.

Canım merhaba, elinde test varsa istersen bir saate kadar bekleyip yap bence, bir de bende pik olduğu gün sabah ilk idrar bile olsa farketmiyor çıkıyor en koyu hali. Ama öncesi günlerde koyulaşmayı izlemek için saatine dikkat etmek ve sıvı almamak önemli tabi.

Test var canm elimde 1 saat sonra yapayım o zaman tekrar. Pik olmuş mu sence?

Canım benım testin arkasında 11 ile 18 diyor :))
Bende 11 gibi yapmayınuygun görüyorum . Geçen ayda 11 gibi yaptklarımda 13. Nde piki yakaladım :KK70:

Ee 2 saattir çişimi tutuyorum .
Artı su içemiyorum en çok o zorluyo :KK70: yasak oldum mu hrp içesin geliyo :KK70:

:KK70:

Ozaman hemen yapma bekle biraz :rolleyes:

Bugun pik olucak gibi duruyor dün baya koyulaşmış .. değerlendirdiniz değil mi ??

maşallah 4 gün de ovu gününe var demi? kıpkırmızı göreriz artık:)
Evet kuzum geçen 13 ünde pik olmustu ..
şuan 9 u :KK31:

Uzayan akıntı geldi :rolleyes:
Ama kıyamı koyuydu.. şeffaf olması lazımmış :KK8:

23 Ocak’ta olmuş bence canım, bugün çatlama olabilir, eğer mümkünse değerlendirmekte fayda var, inşallah hayırlı haberlerle gelirsin, hep takip ediyorum seni, çok sevinirim gerçekten müjdeli haberle gelirsen:KK200:

Banada 21 Ocakta olmuş gibi geldi dün de koyu olunca yeni olcak heralde diye düşündüm ama bakalım bugün tekrar yapicam. insAllahhh canm hepimiz güzel sonuçlarla haberlerle gelelim inşAllah Rabbim nasip etsin bizlere, isteyen herkese. Çok teşekkür ederimmm.:KK200:

Ozaman hemen yapma bekle biraz :rolleyes:

Bugun pik olucak gibi duruyor dün baya koyulaşmış .. değerlendirdiniz değil mi ??

Evet kuzum geçen 13 ünde pik olmustu ..
şuan 9 u :KK31:

Uzayan akıntı geldi :rolleyes:
Ama kıyamı koyuydu.. şeffaf olması lazımmış :KK8:

Beklemedeyim canm zamanı gelup yaptığımda atıcam testi :KK70: Dün değerlendiremedik.:bicak::KK12:

Beklemedeyim canm zamanı gelup yaptığımda atıcam testi :KK70: Dün değerlendiremedik.:bicak::KK12:
Bugunleri kaçırmayın canım .. Pikten sonra ilişki yaşayın dıyorlar :rolleyes:
H E H E canım testleri atıyorum sabah ilk lavaboya gittiğimde uzayan ve şeffaf akıntı vardı ama test pik değil daha zamanı var dün gece birlikte olduk ondan dolayı mı acaba :KK59:
Bende de bugun geldi dün ilişki olmamıştı kuzu :))
Yumurtlama yaklaşıyor diyor bize :))
Biz bugn değerlendircez bakalım :KK8:

Bugunleri kaçırmayın canım .. Pikten sonra ilişki yaşayın dıyorlar :rolleyes:

Bende de bugun geldi dün ilişki olmamıştı kuzu :))
Yumurtlama yaklaşıyor diyor bize :))
Biz bugn değerlendircez bakalım :KK8:

Bugün düşünüyorum canm yatılı misagir var da zor oluyor. :KK70: Ama bugünü kaçırmak istemiyorum :KK70:

X