Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Biliyorum kız tabiki kimyasaldı. 56 az buz bişey değil ki. Millet 8-9 değerle hamileyim diyo. Benim adetim hep pıhtılı geldiği için kimyasalı anlamam büyük ihtimal :)

Biliyorum kız tabiki kimyasaldı. 56 az buz bişey değil ki. Millet 8-9 değerle hamileyim diyo. Benim adetim hep pıhtılı geldiği için kimyasalı anlamam büyük ihtimal :)
Çift çizgi gördüysen büyük ihtimalle kimyasaldı canım ..
çünkü adetten önce bile test yaptım hala çift çizgiydi ..

Öyle mi diyorsun?, ben de yedim bitirdim kendimi erken gitmedim ondan oldu diye.

Bende ilk hamilelikte yine memelekete gittim ben geldikten 1 hafta sonra hamile oldugumu ogrendim gerci ama korktum iste

Çift çizgi gördüysen büyük ihtimalle kimyasaldı canım ..
çünkü adetten önce bile test yaptım hala çift çizgiydi ..

Herhalde. Bak təsadüf mü kader mi ne :) aynı dönemde hamile kalıp aynı haftalarda kürtaj olduk aynı aylarda da kimyasal yaşadık. Hamilelik ne zaman acaba

Öyle mi diyorsun?, ben de yedim bitirdim kendimi erken gitmedim ondan oldu diye.
Sakın suölu hissetme inan hiçbirşey yapamıyorlar ilk gebelikelrde .
Burda herkes şahit .
Reglim 3 gün geçti kan verdim. 3 gün sonra randevu aldım . Doktor hersey güzel rahmın kalınlaşıyor dedi . Şuan keese görememiz normal dedi . 1 hafta sonra gel dedi ..
1 hafta sonra gittim . Hem keseyı hem bebeği gördük . Hersey çok güzel dedi 1 hafta sonra gel kalp atışı dinliyelim ddi .
Gittim ekranda aran kalbı gördük duyamadık . O gun doktorum kötü gittiğini anladı bende onun yüzünden hissettim ve bana yaptıgı moral konusmasından .
Çıktım doktordan 1 doktora daha gittim . O hersey yolunca bebeğin küçül dedi . 1 hafta daha bekledim yine kendı doktorma gittim . Kadın ekrana baktıı baktıı .
Maalesef canım dedi ... o an bittim ..
herseyı yaptım .
Etmediğim dua , gitmediğim doktor , yemediğim sağlıklı emyve kalmadı .. ama yok rabbım onu kendi yanına istedi .. Aldı benden ..

Yine inanmak istemedim burdaki herkes şahit . 1 hafta yine doktor soktor gezdim . Herkes aynısını söyledi . İlk gebelikde normal . Derhal bunu sonlandır önüne bak dediler ..
hiçbirseyım yoktu . Ne kanama ne ağrı ne sızı . Bulanyılar vardı , göğüs ağrım vardı . Aama bebeğim gitmişti ..

Yani kısaxası Sende gitseydın aynısı olcaktı kuzum ..

O seni bekliyor olacak annesi sakin üzülme lütfen duygusallaa bağlamayınnn yaaaa

Bende ilk hamilelikte yine memelekete gittim ben geldikten 1 hafta sonra hamile oldugumu ogrendim gerci ama korktum iste

Yani riskli bir durumda 2 saatten fazla oturarak yolculuk yapmak sıkıntı sadece canım. Ben oğlumdayken 3 4 saatlik yolculuklar yapıyordum bulantı kusma dışında hiç bi sorun yoktu akıntı kanama hiçbieşy yoktu dr izin veriyordu. Annemler 1 2 saat uzaklıkta mesela sık sık onlara da gidiyordum. İlk 3 ay içinde. Bu tamamen geneliğin seyrine bağlı. Riskli bir durum vars tehlikeli olabilir. Zten tüm gebelikte dr lar söyler 1 2 saat dışında oturaral yolculuk yapmaktan kaçının he ben oğlumdayken arka koltukta yatarak yolculuk yapıyordum ama 3 4 saat çünkü mümkün değil belim ağrıyprdu zaten.

Gorebiliyor musunuz
Hayırlı olsun caniimAllah sağlıkla kucağına almayı da nasıp etsin inşallah
ozellikle yaptıkların var mıydı acaba?yazdin mı bilmiyorum sayfaları karışık okudum,bir okuduğumu tekrar okudum derken karıştı:) hangi günleri degerlendirdin
Benimde bir an önce yumurtlama zamanları gelse ya,hayat çok sıkıcı suan

Canımcım ama durumumuz aynı değil ki bu konuda. Sen bebeği de görmüşün kalp atışını da. Ama benim gördüğüm tek şey 5haftalık kese. İçinde bebek bile yoktu yani 5haftadan sonra gelişmemiş. Doktorlar da dedi bana neden bu kadar bekledin gitmedin doktora diye. Ondan suçladım hep kendimi. Ben elimi karnıma koyup konuşurken meğer boş keseyle konuşuyor muşum. İnan kanamam olmasaydı o kahverengi lekeyle ben inat edip 1hafta daha beklerdim. Kürtaj olmamak için. Sancılara rağmen. Ama aynı gün içinde o kadar çok ultrasona girdim ki farklı farklı yerlerde. Hem alttan hem karından. En son girdiğim ultrasonda alttan bakınca artık damarlı kan geldiğini gördüm ve aldırmaktan başka çarem kalmadı. Tabiki Rabbimin takdiri

Ben doktoru aradim ameliyattaydi soramadim canim ciksin tekrar ariyacam sorucam bende ne yapacagimi biliyorum yaa

Kuzum işte doktora gitsende bebek olusmucaktı onu demek istiyorum

Doktor bebek yok dese bile beklicektin eminim aldırmamak için ..

Tercih tabi ki sizin herkes yaşadığından bir ders çıkıyor kuzum .. sen gitmedin suçlu hissediyosun ..
Bende gittim amann ne değiştiki sanki diyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…