Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hadi inşallah yaa
..
ben bu ayda hamile kaldım giib gördüğüm için iki türlüde oldu ..

Güzel haberlerini beklıyorum . Ne zaman test yapcan

Ay hadi inşallah yaa
..
ben bu ayda hamile kaldım giib gördüğüm için iki türlüde oldu ..

Güzel haberlerini beklıyorum . Ne zaman test yapcan

Canım şey sorcam kimyasal yaşadın ya kanaman diğer adetlerinden farklı mıydı?

Ben inşaALLAH kırmızılar gelmezse 4-5gün gecikmeyi bekliyorum. Geçen ay yaptım adet günümde silik çizgi çıktı. Doktoru arayacaktım adet oldum. O yüzden kopkoyu çift çizgiyi görene kadar beklemedeyim :)

Canim dayanabiyorsan yapma bende dayanamadim bu ay ama beklemek tabi herzan iyidir bende kan testi icin pazartesiyi bekliyecem

Kürtajdan sonra reglim çok az gelmeye başladı . Nırmalde ilk 4 gün şakır şakır gelirdi .
Şimdi bu reglim ilk gün bile ped dolmadı . Ama wc ye gittimde parçalar düşüyodu . Kan pıhtısı gibi .
6 gün boyunca ped hiç dolmadı hep az az geldi ..
sebebi kürtaj mı kimyasal mı bilmiyorum .

Ama kimyasal yaşadoğım kesin çünkü kan testi verdim ya 56 çıkmıştı :/

Canim dayanabiyorsan yapma bende dayanamadim bu ay ama beklemek tabi herzan iyidir bende kan testi icin pazartesiyi bekliyecem

Yapmıycam canım evde 1testim var. Eşime dedim bak bana öyle şey söyle ki o testi yapmıyım. Dedi ki yaparsan almam bi daha çok net konuştu yani o yüzden yapmıycam kendime söz verdim tebrik ediyorum seni bu arada. İnşaALLAH testi tekrarla gitgide koyulaşsın canım

Aynen kesinlikle reglin geçsin 4 gün sonra falan yaptır kan testini ..
eğer ağrın sızın olmazsa dktorada hemen gitme . 6 haftaya kadar bekle
Bel agrim var baska da cok fazla bir agrim yok cok sukur evet bekliyecem yaa. Canim birde annemler buraya geliyorlar pazar gunu memlekete gitmeyi dusunuyoruz acaba yol tehlikeli olur mu 5 saatlik araba ilr

Aynen kesinlikle reglin geçsin 4 gün sonra falan yaptır kan testini ..
eğer ağrın sızın olmazsa dktorada hemen gitme . 6 haftaya kadar bekle

Yok kanda kesinleştikten sonra hemen gitsin benim gibi beklemesin. Benim kaynanam dedi 7-8haftada gideriz ultrasona. Belki daha erkenden girseydim bişeylerin ters gittiğini görürlerdi. Bekledik bekledik 7haftada lekelenme yüzünden gittik ve gelişmediğini o zaman öğrendik. Ben söz verdim kendime kanda çıkar çıkmaz inşaALLAH doktora gidicem ve daha dikkatli olucam inşaALLAH

Cok cok sagol canim insallah sende hamilesindir.

Bel agrim var baska da cok fazla bir agrim yok cok sukur evet bekliyecem yaa. Canim birde annemler buraya geliyorlar pazar gunu memlekete gitmeyi dusunuyoruz acaba yol tehlikeli olur mu 5 saatlik araba ilr
Yol konusunda bişey diyemem .
Ben 5 haftalıkken manisaya gittim çokta rahattım kendı aracımız ama işte bebeğin kalp atışı durdu ya ondan her yaptıgımı hatalı hissettim .
Doktor gitmende bi sakınca yok demişti .
Ama bugun gebe kalsam gitmem . Dediğim gibi yaşadığım kötü tecrübe yüzünden yoksa yolculuktan oldugu yok

Bende hamile kaldıgım günden sonra her hafta gittim .
Hüçbirşey yapamadılar ..
doktorum farketti 6 haftada sıkıntı oldugunu ama sadece moral verdi . Kaç doktor gezdim .. kimse bişey yapamadı ..
sende gitsen sanada yapılmayacaktı canım ..
karar senın

Canim ben kanda ciktigi gibi gitmistim ilj gebeligimde ve 1 hafta sonra kimysal olmustu doktor hicbirsey yapamiyor ki Rabbim korur insallah evlatlarimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…