Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
burcunu merak ettim suan su grubu mu? balık falan?

Allah tez vakitte tekrar hayırlı evlat nasip etsin hepinize
beenimm dee boğaa :)) boğa için ne düşünürsün:)

bu arada epey belirginleşmiş.. 27 aralık bat günün bugüün...
benim bat günü çıkmıştı epey belirgin.. battan sonra 3.gün kan verdiğimde 367 civarı bir şeydi.

Benımkınıde ilk burdakı kızlar öğrenmıştı
Eşime süpriz yapmak çok isterdım ama adet günlerimi bildiği için gelmeyınce test alıp gelmıştı
aman koca dediğin de birazcık salıverir karısı sürpriz yapabilsin diye
eşime akşam söyledim tutturdu ben niye sabah söylememişim. sana bunu telefonda söylemek istemedim hem de işteyken dedim. ama söyleseydin diyor hala

Benım 298 mı neydı gı unuttum :) :)
Benımde bat gunu böyleydı tam kırmızı olmamıştı hiç

Ay onlarda nasıl heyecanlanıyor hele ilkse
En güzel günleriniz
Süpürge flaan yapmıyorsund değil mi ?

1 gün geç yumurtladım yarın olmam gerekiyor aslında. bugün 13. gün yani.
şuan 100lü değerlere yakındır sanırım. tekrar kan vermeyi düşünmüyorum ya. dikkat ediyorum kendime. ilk kontrole de 8. haftanın başında giderim 1 ay sonra falan

ay burcu atlamışım ya.
kıskanç mısın? boğa diyince aklıma kıskançlık geliyor

bende buna yeni dikkat ettim :)
8. hafta geç kuzum git tabi ki 6 haftanın sonuna doğru hem keseyi gör nasipse hem de bebeğini... ben 5. hafta gittiğimde senin gibi geç gidiyim diyordum duramadım :)) 6+3te imiş kadın keseyi bebeği ve kalp atışını gördüler...
Sana da nasip olsun inşallah..

ya şöyle, keseyi görürler kalp atışını görürler işte haftaya kadar kesin duymamız lazım falan diye galeyana getirirler. o hafta da bana hiç geçmek bilmez biliyorum kendimi. 1 ay dayanabilirsem ne alâ

aminn insallah ya.

onların duymamız lazım dedikleri de görmek canım kalp atışının olduğunu görmek isterler..
görürsün bu defa da çok düşük sağlıklı olmayabilir derler senin önce kesenin rahimde olduğunu kesinleştirmen lazım.. mı mi lerin sonu yok canım.. Allahın izniyle nasipte varsa geliyor bebişş.. 1 hafta geçsin adetini git bir görün derim..

ay o da çok erken ya. belki görünmeyecek bile. bilmiyorum cok kararsızım. elimi versem kolumu alamam her hafta çağıracak bu sefer. yine beklemis olcam ama o çağırınca daha stresli oluyor

ay o da çok erken ya. belki görünmeyecek bile. bilmiyorum cok kararsızım. elimi versem kolumu alamam her hafta çağıracak bu sefer. yine beklemis olcam ama o çağırınca daha stresli oluyor
Ben gitmek ıstemıyorum .
Allah korusun dış gebelık olurda farkedemezsem dıyede çok krokuyorum .
Sen acaba en azından normal gebelık mı onu netleştırsen ?
Daha sonra gitme en azından kese görunsun . Gerisi rabbıme kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…