Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen beklentim yerlerde :-):-) şimdi hastanedeyim burda kan verirsem akşam eve geçince acilde bidaha veririm :-):-) felan o yüzden burda veremicen eve geçince evin oradaki acilde acilden veririm artık zaman gecmiyor
Aynı yerden verde sonuc farklı çıkmasın canım

Aynen beklentim yerlerde :-):-) şimdi hastanedeyim burda kan verirsem akşam eve geçince acilde bidaha veririm :-):-) felan o yüzden burda veremicen eve geçince evin oradaki acilde acilden veririm artık zaman gecmiyor
ne kadar geç saati beklersen o kadar iyi. sanırım seni bu kadar biz gazladık :KK70:

morcivertkedi morcivertkedi hanı şu hamılelık takvımın varya orda 5 haftalıkken mı ne yuvarlık göruntuden çıkıp azcık bebeğe benzeyen bır görunume giriyor . Benım öyle olunca onu görunce oturup ağlamıştım hungur hungur :KK70: :KK70:

Senden de o performansı beklıyorum :KK70: :KK70:

morcivertkedi morcivertkedi hanı şu hamılelık takvımın varya orda 5 haftalıkken mı ne yuvarlık göruntuden çıkıp azcık bebeğe benzeyen bır görunume giriyor . Benım öyle olunca onu görunce oturup ağlamıştım hungur hungur :KK70: :KK70:

Senden de o performansı beklıyorum :KK70: :KK70:
ahahahah yemin ederim potansiyel var. yengeç burcu olup ağlamayan da ne bileyim :KK70:
muhtemel ağlak dönemlerim;
takvimde bebeğe benzemesi :KK70:
ilk kalp atışı
kesesi
ultrasonda ilk hareketi
ayy şimdi bile ağlayasım var

ahahahah yemin ederim potansiyel var. yengeç burcu olup ağlamayan da ne bileyim :KK70:
muhtemel ağlak dönemlerim;
takvimde bebeğe benzemesi :KK70:
ilk kalp atışı
kesesi
ultrasonda ilk hareketi
ayy şimdi bile ağlayasım var
Keseyı gorunce duygulandım ama doktordan utanıp ağlammıştım . Odasından çıkar çıkmaz bır ağladım :KK70: :KK70:
Allahım çok güzel gunlerdi :KK70: :KK70:

burcunu merak ettim suan :KK70: su grubu mu? balık falan?

Allah tez vakitte tekrar hayırlı evlat nasip etsin hepinize:KK200:
Yay oldukça duygusalımdır .
Hamıle olmasam bıle ota boka ağlarım :KK70:
sizin gebelik testlerıne bıle duygulandım özendığımden değil yemın ederım adınıza çok sevındım . Resmen bır akrabamın gebelık haberını almış gibi :KK200:

Yay oldukça duygusalımdır .
Hamıle olmasam bıle ota boka ağlarım :KK70:
sizin gebelik testlerıne bıle duygulandım özendığımden değil yemın ederım adınıza çok sevındım . Resmen bır akrabamın gebelık haberını almış gibi :KK200:
burdaki herkes birbirine aynı duyguları besliyor. kocamdan bile önce öğrendiniz mesela :KK70: nazar gibi kaygım olsa zaten söylemem ki. burayı bu yüzden seviyorum.
çok teşekkür ederim:KK200:

burdaki herkes birbirine aynı duyguları besliyor. kocamdan bile önce öğrendiniz mesela :KK70: nazar gibi kaygım olsa zaten söylemem ki. burayı bu yüzden seviyorum.
çok teşekkür ederim:KK200:
Benımkınıde ilk burdakı kızlar öğrenmıştı :KK70:
Eşime süpriz yapmak çok isterdım ama adet günlerimi bildiği için gelmeyınce test alıp gelmıştı :KK70: :KK70:

X