Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen beklentim yerlerde şimdi hastanedeyim burda kan verirsem akşam eve geçince acilde bidaha veririm felan o yüzden burda veremicen eve geçince evin oradaki acilde acilden veririm artık zaman gecmiyor
Aynı yerden verde sonuc farklı çıkmasın canım

Aynen beklentim yerlerde şimdi hastanedeyim burda kan verirsem akşam eve geçince acilde bidaha veririm felan o yüzden burda veremicen eve geçince evin oradaki acilde acilden veririm artık zaman gecmiyor
ne kadar geç saati beklersen o kadar iyi. sanırım seni bu kadar biz gazladık

morcivertkedi hanı şu hamılelık takvımın varya orda 5 haftalıkken mı ne yuvarlık göruntuden çıkıp azcık bebeğe benzeyen bır görunume giriyor . Benım öyle olunca onu görunce oturup ağlamıştım hungur hungur

Senden de o performansı beklıyorum

ahahahah yemin ederim potansiyel var. yengeç burcu olup ağlamayan da ne bileyim
muhtemel ağlak dönemlerim;
takvimde bebeğe benzemesi
ilk kalp atışı
kesesi
ultrasonda ilk hareketi
ayy şimdi bile ağlayasım var

ahahahah yemin ederim potansiyel var. yengeç burcu olup ağlamayan da ne bileyim
muhtemel ağlak dönemlerim;
takvimde bebeğe benzemesi
ilk kalp atışı
kesesi
ultrasonda ilk hareketi
ayy şimdi bile ağlayasım var
Keseyı gorunce duygulandım ama doktordan utanıp ağlammıştım . Odasından çıkar çıkmaz bır ağladım
Allahım çok güzel gunlerdi

burcunu merak ettim suan su grubu mu? balık falan?

Allah tez vakitte tekrar hayırlı evlat nasip etsin hepinize
Yay oldukça duygusalımdır .
Hamıle olmasam bıle ota boka ağlarım
sizin gebelik testlerıne bıle duygulandım özendığımden değil yemın ederım adınıza çok sevındım . Resmen bır akrabamın gebelık haberını almış gibi

burdaki herkes birbirine aynı duyguları besliyor. kocamdan bile önce öğrendiniz mesela nazar gibi kaygım olsa zaten söylemem ki. burayı bu yüzden seviyorum.
çok teşekkür ederim

burdaki herkes birbirine aynı duyguları besliyor. kocamdan bile önce öğrendiniz mesela nazar gibi kaygım olsa zaten söylemem ki. burayı bu yüzden seviyorum.
çok teşekkür ederim
Benımkınıde ilk burdakı kızlar öğrenmıştı
Eşime süpriz yapmak çok isterdım ama adet günlerimi bildiği için gelmeyınce test alıp gelmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…