Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iyiyim Elciniiiiim şükür siz nasılsınız bebiş nasıl? Erken menapoz varmış bende şokunu atlattım yeni :KK70: 1 tup bebek tedavisi gördük olmadı 2. 'ye baslayacagz
İyiyz çok şükür canım .. elhamdüliillah uslu bir bebek sadece dişimizi çıktığı için az huysuzduk onuda oatlattık bir süre rahatız ..

Aa canım inşallah bu tedavinde olumlu sonuc alırsın ne zaman başlıyorsunuz?

İyiyz çok şükür canım .. elhamdüliillah uslu bir bebek sadece dişimizi çıktığı için az huysuzduk onuda oatlattık bir süre rahatız ..

Aa canım inşallah bu tedavinde olumlu sonuc alırsın ne zaman başlıyorsunuz?
Çok şükür ne güzel uslu uslu :))
Inşallah canım Benimm sanırım önümüzdeki ay tekrar başlayacağız

Ay canımm inan pek giremiyorum girsem de ruh gibiyim geçen hafta kesemizi gördük kalp atışları için gidicez inşallah bi daha ki seferr 😊😍

Sen nasılsın
Hadi gözünüz aydın o pıtpıtları da duy çok harika bir duygu 😍
Bizimki ardarda diş çıkarıyor resmen üstümden tır geçiyor son zamanlarda 🙄

Ayy inşallah canımm 😍😍

Allah yardımcın olsun canım inşallah en kolay şekilde çıkarır Allahım büyümüşte dişleri çıkıyor yaa 😍😍😍❤❤🌸🌸
8 aylık oldu teyzesi 6 dişi var ❤️
Kucağına aldığında farkedersin canım zaman su gibi geçip gidiyor hiç anlamıyorsun

8 aylık oldu teyzesi 6 dişi var ❤
Kucağına aldığında farkedersin canım zaman su gibi geçip gidiyor hiç anlamıyorsun

Amiinn inşallah canım dün akşamdan beri içime vesvese gelip duruyor ya boş gebelikse falan diye 😣😣 Allahım inşallah görürüz bebeği de kalp atışnı da

Herşeyi çok ince düşünmeyr başladım yaa
Sabah eşim geç geldi telefonumu da açmadı
Baya ağlama krizine falan girdim acaba bişey mi oldu falan diye

Amiinn inşallah canım dün akşamdan beri içime vesvese gelip duruyor ya boş gebelikse falan diye 😣😣 Allahım inşallah görürüz bebeği de kalp atışnı da

Herşeyi çok ince düşünmeyr başladım yaa
Sabah eşim geç geldi telefonumu da açmadı
Baya ağlama krizine falan girdim acaba bişey mi oldu falan diye
8.haftadasın muhtemelen normalde adet olma zamanın yakındır canım ondan duygu yoğunluğu yaşıyorsun kötüyü çağırma yakında pıt pıtları duyarsın ❤️
Hamilelik hem çok güzel hemde bu hormonlar yüzünden biraz dengesiz bir dönem her an aklına farklı şeyler gelecek reklama ağlayanı hatırlıyorum 😂

8.haftadasın muhtemelen normalde adet olma zamanın yakındır canım ondan duygu yoğunluğu yaşıyorsun kötüyü çağırma yakında pıt pıtları duyarsın ❤
Hamilelik hem çok güzel hemde bu hormonlar yüzünden biraz dengesiz bir dönem her an aklına farklı şeyler gelecek reklama ağlayanı hatırlıyorum 😂

İnşallah canım evet dediğin gibi heralde hormonlardan şimdi daha iyiyim çok şükür 😊

@Brrk @gamzeli_bebis @1609ece kızlar geçmiş olsun Allah acil şifalar versiiinn tez vakitte iyileşin inşallah bendede kuru öksürük başladı bugün hava çok soğuktu 😫

Kızlar bide benim bata da 9 gün kaldı bugün beyaz akıntım oldu baya @Brrk hep sen aklıma geliyorsun acaba m diyorum koyu kıvamlı beyaz krem gibi 🙄 özür dilerim böyle açık yazdığım içinn 😔
Canım gebeliğin hayırlı olsun 🧿 Allahım olmayanlarada banada nasip etsin inşallah 🙏😊
Adetime 10 gün kaldı bugün afedersin lavobada peçeteye sildiğimde çok fazla miktarda koyu beyaz akıntım geldi. Aynen senin yazdığın gibi krem gibiydi. Sen bunu yaşadığın ay mı hamile kaldın?

Canım gebeliğin hayırlı olsun 🧿 Allahım olmayanlarada banada nasip etsin inşallah 🙏😊
Adetime 10 gün kaldı bugün afedersin lavobada peçeteye sildiğimde çok fazla miktarda koyu beyaz akıntım geldi. Aynen senin yazdığın gibi krem gibiydi. Sen bunu yaşadığın ay mı hamile kaldın?

Yok canım bunu geçen sene yazmışım ben bu akıntı tarzını çok yaşadım hamile kaldığım da aşırı gelmedi açıkçası 🤔
İnşallah gebesindir sende 😘😘

Merhaba herkese
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi gözün aydın canım, çok sevindim bebiş geliyormuş
Benim kız da 15 mayısta doğdu, masal 🥰🥰
Kimse hatırlamanış beni 😔
O zmanalr nickim bir ara öğrtmn_anne idi
Başka var mı bebiş haberi verrevk olan??

Canımm çok sağol 😚😚

Gözün aydın Allah hayırlı evlat etsin inşallah nickini söylemesen bende tanımazdım ondan kimse yazmamıştır canım bide eskisi gibi değil buralar çok sakin herkes bebesiyle meşgul doğal olarak 😊😘😘

Canımm çok sağol 😚😚

Gözün aydın Allah hayırlı evlat etsin inşallah nickini söylemesen bende tanımazdım ondan kimse yazmamıştır canım bide eskisi gibi değil buralar çok sakin herkes bebesiyle meşgul doğal olarak 😊😘😘
Çok seviyordum bu grubu ben hep seviyeli gelmişti bana burası
Senin hamile olduğunu görünce çok sevindim
Sağlıkla al kucağına inşallah 🥰🥰

Merhaba herkese
Ayy tatlım güle güle büyüt ☺️ Nick değişince bilemiyoruz ki kim ☺️
bende tüp bebek tedavisine başladım. İlk toplamam yapıldı. 1 embriyom donduruldu inşallah yakın zamanda haber veririm ben de ☺️

Ayy tatlım güle güle büyüt ☺ Nick değişince bilemiyoruz ki kim ☺
bende tüp bebek tedavisine başladım. İlk toplamam yapıldı. 1 embriyom donduruldu inşallah yakın zamanda haber veririm ben de ☺
Hadi inşallahh canım güzel haberini bekliyorum bende

Merhaba herkese
Aa doğumdaş burçtaşımm kızıınn😍 adı ne oldu. Güle güle analı babalı büyüsün inşallah.

• Beğen
Reactions: H E
X