Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Heeee inşallah hemencik patlatır yaa 🤦🏼‍♀️ Bizimki 8. Aylıkken çıkardı ilkini. Bi onda sıkınt yaşadı diğerleri maşallah sıkıntısız çıktı . Darıısı size
Oh şükür. 2.5 aydan beri devam salya elini ağza götürmeler falan..her şey ağza favori dişliği parmaklarım😊

• Beğen
Reactions: H E
Oh şükür. 2.5 aydan beri devam salya elini ağza götürmeler falan..her şey ağza favori dişliği parmaklarım😊
Bak bizde bunlar hiç olmadı biliyomsuun . Yani oldu ama diş gelmedi . Bunlar bitti 2 ay sonra diş geldi . Bu konuda da sanrıım her bebek farklı

Bak bizde bunlar hiç olmadı biliyomsuun . Yani oldu ama diş gelmedi . Bunlar bitti 2 ay sonra diş geldi . Bu konuda da sanrıım her bebek farklı
Evet farklılar tabi. Zaten gelince de bitmiyor sıkıntılar düştüydü kalktıydı😄

Yürütece koyuyor musunuz? Mama sandalyesi kullanıyo musunuz?

• Beğen
Evet farklılar tabi. Zaten gelince de bitmiyor sıkıntılar düştüydü kalktıydı😄

Yürütece koyuyor musunuz? Mama sandalyesi kullanıyo musunuz?
Yürüteç kullanmadım kuzum ama benım kız yürümeye başladı 😌
mama sandalyesi kullanıyroruz 6 aydan beri yemeklerini hep onda yiyo ben şu e bebekteki masa sandalye olandan aldım çünkü biz yer sofrasında yiyoruz .
Siz kullancakmısımız yürüteç

Yürüteç kullanmadım kuzum ama benım kız yürümeye başladı 😌
mama sandalyesi kullanıyroruz 6 aydan beri yemeklerini hep onda yiyo ben şu e bebekteki masa sandalye olandan aldım çünkü biz yer sofrasında yiyoruz .
Siz kullancakmısımız yürüteç
Esinde kullanmadım ikisini de ama bu durmuyor bakalım ikisini de almak kullanmak zorunda gibiyiz.
Ay maşallahh demek yürüdü. Yaşına girdi mi

Son düzenleme:
  • Beğen
Esinde kullanmafım ikisini de ama bu durmuyor bakalım ikisini de almak kullanmak zorunda gibiyiz.
Ay maşallahh demek yürüdü. Yaşına girdi mi
10 aylık olduk canım dün . 1 haftadır deniyordu. Ama 3 gündğr 10 adım atıyor :) söktü gibi .. bende eşimde erken yürümüşüz genetik olabılır .
duru da 5.5 aylıkken emeklemeye başlamıştı çoo hareeketliyi . Çok zor bilirim hareketli bebek

10 aylık olduk canım dün . 1 haftadır deniyordu. Ama 3 gündğr 10 adım atıyor :) söktü gibi .. bende eşimde erken yürümüşüz genetik olabılır .
duru da 5.5 aylıkken emeklemeye başlamıştı çoo hareeketliyi . Çok zor bilirim hareketli bebek
Esin yaşını geçmişti. Bakalım ezgi ne zmn yürücek🙂

• Beğen
X