Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ooo süper morallerin yüksek olması çok önemli yumurtlama takibi yapacak mısın
3 ay yaptım canım bu ay yapmak istemiyorum çok stres oluyorum genelde 12 13.gun pik yapıyor yarın 10.gun 10 12 14 16 şeklinde değerlendireyim diyorum

3 ay yaptım canım bu ay yapmak istemiyorum çok stres oluyorum genelde 12 13.gun pik yapıyor yarın 10.gun 10 12 14 16 şeklinde değerlendireyim diyorum
Mantıklı bu ay öyle dene olmadı gelecek aya bakarız birşeyler peki eşin için kür falan yapıyor musun

Mantıklı bu ay öyle dene olmadı gelecek aya bakarız birşeyler peki eşin için kür falan yapıyor musun
Keçiboynuzu kürü yapıyoruz canım ayrıca promen artmed kullanıyor bir de klomen kullanıyor doktor bunları verdi ama biz tekrar test vermedik ne durumdayız bilmiyorum

Keçiboynuzu kürü yapıyoruz canım ayrıca promen artmed kullanıyor bir de klomen kullanıyor doktor bunları verdi ama biz tekrar test vermedik ne durumdayız bilmiyorum
Öyle bir ayda etkili olmaz sanırım birkaç ay deneyin bakalım inşallah pozitif test yakında gelir

QUOTE="morcivertkedi, post: 62628405, member: 878350"]
ahhh çok zor günler atlatmışsın ama şükür yanında ve sağlıklı
alerjik durumda ne yapılıyor hiç bilmiyorum geçmiş olsun insallah toparlarsınız. kolik icin sunu söyleyebilirim, tek caresi zaman. sabret geçecek U Ufukta_bebek de erken doğum yaptı. plasenta ayrılmasından dolayı. yoğunbakım günleri geçirdi o da
[/QUOTE]
gerçekten zor zamanlardı ama geçti şuandada yoruluyorum ama kollarımda oluşu geçici oluşu tek tesellim

o sanada geçmiş olsun canım gözün aydın kötü günler geride kaldı çok şükür biz ilk 40 gün çok iyiydik doktor yeterli kilo almıyor deyince mamaya başladık 10 gün yine sorun olmadı kakasını geciktirdi sadece sonra alerji yaptı meğer süt alerjisi varmış öyle dedi doktoru ve çok ama çok huysuzlaştı başta alerjiden diye düşündüm ama gazdan dolayı galiba çünkü birden çıldırıyor ve çok ağlayınca katılıyor çok korkuyorum sinirli bir bebek sap simplex gaz damlası kullanıyoruz biogia probiotik bide , rezene içiyorum bende onada bi kaşık veriyorum kimyonu nasıl yapıp içiyorsun rahatlatıyormu ? Bizde 73 günlük olduk 3. Aydan sonra rahatlarsın diyorlar doğrumu acaba ne zaman mutlu eğlenceli annelik zamanlarına geçeceğim

Adaçayı rezene hayıt otu çayı iç kolay hamile kalırsın kuzum

Oda havuç ve keçiboynuzu pekmezi senin östrojen hormonun yüksek olursa inşallah hamile kalırsın hemencecik
Benim yüksek değil kuzum ya alt sınıra yakın benim de adamı zaten tavşan gibi her akşam havuç yediriyorum kendim de prowomen içiyorum bir de caksır tozunu balla karıştırıp onu yiyprum

Benim yüksek değil kuzum ya alt sınıra yakın benim de adamı zaten tavşan gibi her akşam havuç yediriyorum kendim de prowomen içiyorum bir de caksır tozunu balla karıştırıp onu yiyprum
BEnimde alt sınırdaydı kuzum işte hormon başlayacaktı o ay bana ben biraz araştırdım adaçayı ve hayıt otu çayı yükselitiyor diye günde 3 kupa adaçayı 1 kupa hayıt içtim o ay hamile kaldım tabiki takdir Allahtan ama bişeylerde vesile oluyor illaki ilaca gerek kalmadan kaldım hamile şimdi ayağımda sallıyorum minnoşu

Allah bağışlasın Rabbim bize de nasip etsin insallah deneyeceğim mutlaka çok teşekkür ederim

Canım benim gazı çeken bilir valla cehennem azabı biz bugün 3 aylık olduk inşallah bıçak gibi kesilir de rahatlatırız kimyonu da rezene gibi demliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…