Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim gazı çeken bilir valla cehennem azabı 🙄 biz bugün 3 aylık olduk inşallah bıçak gibi kesilir de rahatlatırız 🤲 kimyonu da rezene gibi demliyorum
Ay inşallah kuzum ya bizimde çok zor geçiyor doktoru katıldığı için fitil verdi ağrı kesici bi kaç kez kullandım rahatlattı ama ilaç sonuçta vermek istemiyorum şimdi aguline bitkisel şurup varmış ondan aldık kullanacağım anneler çok memnun kalmış bitkisel ve doğal olduğu için içim bir nebze daha da rahat olur en azından verirlen

Ay inşallah kuzum ya bizimde çok zor geçiyor doktoru katıldığı için fitil verdi ağrı kesici bi kaç kez kullandım rahatlattı ama ilaç sonuçta vermek istemiyorum şimdi aguline bitkisel şurup varmış ondan aldık kullanacağım anneler çok memnun kalmış bitkisel ve doğal olduğu için içim bir nebze daha da rahat olur en azından verirlen
Şifa olur inşallah 🤲

Selam.kizlar Rabbim.tum.isteyenlere en kisa zamanda hayirli eli ayagi duz saglikli evlatlar versin insaallah bende yeni bi anne adayi olarak aranizdayim insaallah

Hosgeldin canim ama grubun yarisi dogum yaptığı icin pek aktif degil bizde kendi aylarimiza geçtik ama yazan oldukda bakariz musait olanlar belki sen ben derken yine çoğalır hamileler ve hamile kalmaya uğraşanlar yazmaya baslar 😊 bizim cok guzel zamnlarimiz geçti burda ❤

Ne sorunu var benim esimdede sorun vardi ?
Canım benim eşimin mlde 2.2 totAlde 8.8 milyon sperm sayısı ileri hareketli %62.5 toplam hareketli %75 morfoloji 10.9 çıktı sayı artırmaya çalışıyoruz artar mı bilmiyorum sizin sorun meydi?

Hosgeldin canim ama grubun yarisi dogum yaptığı icin pek aktif degil bizde kendi aylarimiza geçtik ama yazan oldukda bakariz musait olanlar belki sen ben derken yine çoğalır hamileler ve hamile kalmaya uğraşanlar yazmaya baslar 😊 bizim cok guzel zamnlarimiz geçti burda ❤
Hos buldum canim saol Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin kuzularimizi. Belli olmaz cogaliriz belki yine güzel günlerimiz olur burda hep birlikte 😊

X