Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ay ben yazını simdi gördüm çok üzüldüm canim üst üste kötü olaylar yaşamışsın allah daha beterinden korusun inşallah düzelmiştir herşey sağlıcakla al yavrunu herşey gönlünce olsun ❤❤

Amin cnm Çok şükür bebişimiz evimizde şimdi Rabbim hayırlısıyla sağlıcakla sanada nasip etsin

Amin cnm Çok şükür bebişimiz evimizde şimdi Rabbim hayırlısıyla sağlıcakla sanada nasip etsin

Çok sevindim canim ❤❤ maşallah ona küçük savaşçı allah'ım acısını göstermesin sağlıkla büyütmeyi nasip etsin amin inşallah canim dört gözle bekliyorum valla

Çok sevindim canim ❤❤ maşallah ona küçük savaşçı allah'ım acısını göstermesin sağlıkla büyütmeyi nasip etsin amin inşallah canim dört gözle bekliyorum valla
En güzel zamanların geliyor cnm Nasıl heçiyor hamileliğin bulatıların geçtimi

Kızlar döllenmeden sonra kaçıncı gün veya ne zaman hamile olduğunuzu öğrendiniz hamile belirtisi yaşayanlar neler yaşadınız test yapmadan önceden hamile olduğunuzu anladınız

Kızlar döllenmeden sonra kaçıncı gün veya ne zaman hamile olduğunuzu öğrendiniz hamile belirtisi yaşayanlar neler yaşadınız test yapmadan önceden hamile olduğunuzu anladınız
11. Gün öğrendim bir iki defa kalkerken ve yatarken kasık ağrım oldu şüphelenip test yaptım çıktı bir gün sonra 12.gun kanda 31 çıktı

Morvampir1 bugün aklıma düştün.. sen nasılsın? doğum olmustur, bebegin nasıl? doğumun nasıl gecti?
Başta teşekkür ederim canım aklına gelmişim çok sevindim doğum oldu evet 35 haftalık erken bir doğum yaptım zorunlu sezaryen çünkü kızım suyunu patlattı zaten çok hareketli bir bebekti ve benim enfeksiyonum vardı bu nedenle bir sabah suyumun gelmesiyle doğuma alındım ama kızımı kucağıma alamadım 13 gün yoğun bakımda yattı onada enfeksiyon bulaşmış antibiotik tedavisi gördü sonra kavuştum çok şükür Şimdide süt alerjisi olduğunu öğrendim ama sadece süt değil bence çünkü diyet yapmama rağmen çok huzursuz besin alerjisi olduğunuda düşünüyorum , sürekli ağlıyor 2 ayı bitti kolik gibide biraz kriz şeklinde geliyor ne yapacağımı şaşırdım çöktüm yıprandımda ama yinede hamdolsun diyorum geçici bir dönem olduğu için bende size yazacaktım diğer gebeler doğum yapmıştır nasıl geçiyor benim gibi olan varmı ?

ahhh çok zor günler atlatmışsın ama şükür yanında ve sağlıklı
alerjik durumda ne yapılıyor hiç bilmiyorum geçmiş olsun insallah toparlarsınız. kolik icin sunu söyleyebilirim, tek caresi zaman. sabret geçecek U Ufukta_bebek de erken doğum yaptı. plasenta ayrılmasından dolayı. yoğunbakım günleri geçirdi o da

Öncelikle gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün bende 35+1 de doğum yaptım. 15 gün kötü yoğun bakım ünitesinde günlerimiz oldu bebeğim spontane pnümotoraks geçirdi tüp takıldı falan ama çabuk toparlanıp eve geldik şuan 87 günlüğüz şükür
Gaz bizde de ciddi sorundu maalesef kaledion probiyotik verdi bir ay kullandık karın ultrason istedi gazı çok dedi nitekim ultrason da da direk doktor fazla gazlı bu bebek dedi nurse Harveys verdi günde 3 defa 10 damla hem probiyotik hem gaz damlası kullandık bir ay. İlk başlarda iyi geldi rahatladı ama çok sürmeden eski haline döndü ben rezene kimyon anason içiyorum ondan bir kaşık vermeye başladım gaz damlasını kestim sonra anason a alışmasını istemedim sadece kimyon çayı yaptım bende ona da yine 1 çay kaşığı verdim çok şükür şimdi dışarda çok kalıp soğuk almadıkça sancimiz olmuyor

Sizinki böyle çıktımı hemen adetinize ne kadar kala yaptınız normal testmi yoksa erken gebelik testimi yaptınız
Şöyle ben dış gebelik yaşadım hemen sonrasında hamile kaldım.
7 Mart'ta adet oldum. 31 Mart'ta idrar tahlilinde öğrendim. 1 Nisan'da yaptırdığım kan tahlilinde 31 çıktı. Daha önce döngüm 33 gündü onu baz alırsak 9 gün önce falan oluyor işte

Ben evde yapılan testen yapmak istiyorum adetime 5 gün var çıkarmiki acaba

Kızlar merhaba biz de bebek istiyoruz 5 ay olmayınca doktora gittik bende hiç bir sorun yok çok şükür eşimde sperm sayısı az çıktı ama bereket morfoloji her şey normal sayı artar diyorlar tedaviye başladık aranızda böyle bir durum yaşayan var mı ? Bebeğim olmaz diye çok korkuyorum.. bu arada beni de listeye ekleyebilirsiniz Bat 23 Şubat

Ben evde yapılan testen yapmak istiyorum adetime 5 gün var çıkarmiki acaba
Ben normal gebelik testi yapmıştım çıkmıştı. İşte önemli olan GERÇEK yumurtlama günü ona göre en az 10 gün geçmesi lazım hatta 14. Güne kadar bile çıkmayabilir

Merhaba hoş geldin bizdeki sorun pıhtılaşmaydı ama birkaç arkadaşın eşinde böyle sorun vardı görünce yazarlar. İnşallah hayırlısı ile minnoş gelir H E

Merhaba hoş geldin bizdeki sorun pıhtılaşmaydı ama birkaç arkadaşın eşinde böyle sorun vardı görünce yazarlar. İnşallah hayırlısı ile minnoş gelir H E
İnsallah canım doktorumuz çok ümitli konuşuyor ama insanın içi bir türlü rahat etmiyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…