Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
harikasın hayırlı evlat olsun Allah analı babalı büyütsün. bir ara detaylıca bekliyorum hikayeni :) ne kadar doğdu bebis boy kg?

harikasın hayırlı evlat olsun Allah analı babalı büyütsün. bir ara detaylıca bekliyorum hikayeni :) ne kadar doğdu bebis boy kg?
3900 54 cm , yalnız bugün hastaneden taburcu olurken bişey öğrendik moralim alt üst oldu. Yarın polikliniğe gideceğiz. Doğum esnasında bebeğin omuz tarafında bir yeri kırılmış bizde niye ağlıyor diyorduk . Umarım ciddi biseyi yoktur. Sabah belli olucak. Dua edin kızlar ne yapabilirim bu konu hakkında bilenler cevaplayabilirmi

Çok geçmiş olsun. Vardır çaresi merak etme canım. Rabbim beterinden saklasın. 3.900 az değil.. tekrar tebrikler.

çok geçmiş olsun canım. canı yanıyordur kuzum benim ama yenidoğanlar çabuk iyilesiyor kemikleri çabuk kaynıyor endiselenme toparlarsınız gerekeni yaparsınız. maşallah bu arada geçmiş olsun

Çok sağolun kızlar pamuk kızımızı Rana mızı aldık geldik eve çok şükür Rabbim isteyen herkese versin
20.01.2020 de saat 10.00 da dünyaya geldi kuzum. Ama Dr aşırı yanıldı, çok iri çok önde dedi dedi 3.500 kg doğdu 38+2de neyse sğalıklı çok şükür emiyo

Canım gözünaydın
koluna çok üüzldğm ama çaresi muhakak vardır. Canını sıkma lütfen maşallah tostopalak doğmus

Maşallahh kuzuşa canım. Gözünüz aydın eve de geçmişsiniz. Genel mi oldu spinal epidural mi? Sen nasılsın iyi misin?

çok geçmiş olsun canım. canı yanıyordur kuzum benim ama yenidoğanlar çabuk iyilesiyor kemikleri çabuk kaynıyor endiselenme toparlarsınız gerekeni yaparsınız. maşallah bu arada geçmiş olsun
Evet doktorumuzda öyle söyledi inşallah çabucak iyileşir hareket ettirmedigimiz dikkat ettiğimiz sürece kaynarmış hemen , teşekkür ederiz :)

Canım gözünaydın ♥
koluna çok üüzldğm ama çaresi muhakak vardır. Canını sıkma lütfen maşallah tostopalak doğmus
Allah razı olsun kuzum çaresi oynatmamak bakalım köprücük kemigiymis, sol göğsümu emziremiyorum o yüzden sağıp veriyorum bakalım biraz kilo kaybimiz var inşallah toparlicaz.

Maşallahh kuzuşa canım. Gözünüz aydın eve de geçmişsiniz. Genel mi oldu spinal epidural mi? Sen nasılsın iyi misin?
Ben iyiyim çok şükür çabuk toparladım, spinal oldum yine ama birazcık zor geçti benim dikişlerşm açılmaya başlamış diyodu zaten hep Dr, uzun sürdü biraz ameliyat kısmı ama geçti çok şükğr iyiyiz şimdi

Ohh süper çok sevindim canım. İnşallah daha iyi olucaksınız:)

MaşaAllah cnm gözünüz aydın olsun. Rabbim sağlıcakla büyütmeyi sizlere ve vatanına hayırlı evlat olmayı nasip etsin. Umarım en kısa zamanda bebişin sağlığına kavuşur kuzuck.
MaşaAllah cnm gözünüz aydın. sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin Rabbim sizlere ve vatanına hayırlı evlat olsun. Çok güzel haberler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…