Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle canım ama önceden de düşük yaptığım için şuan tedirgin olmamak elimde değil...
Anliyorum cnm bende 4 düşük 1 erken doğum yaptım ve kaybettim ama şunu anladım olacakla olmusei care yok allahim ona ömür bahsetmisse gelicek ins elbetteki dusunursun ama cok strese girme bebeğin için olumlu düşün duani eksik etme ins

Anliyorum cnm bende 4 düşük 1 erken doğum yaptım ve kaybettim ama şunu anladım olacakla olmusei care yok allahim ona ömür bahsetmisse gelicek ins elbetteki dusunursun ama cok strese girme bebeğin için olumlu düşün duani eksik etme ins
Aynen canım Rabbim rızık verdiyse dünyaya gelecek sende çok şeyler yaşamışsin Rabbim sağlıklı bir şekilde evladını kucağına almayı nasip etsin 🤲❤️

Valla herkes aynı şeyi söylüyor canlansın hisset kusmalar kesilsin heyecanların baslar diye ama bi türlü bitmiyor kusmalar hap kullandigim halde günde iki üç defa kusmak öldürüyor beni hapı kesmem lazım ne yapcam bilmiyorum 😑😑
Kız sen beni hatırlamıyotmuusn .
ölüyorum kızlar diyodum .
ağzıma 1 lokma sokmadığım günler oldu .
ben hapı 1 kere içtim bi işe yaramadı bıraktım..
12+5 te hafifledi . 20. Haftadan sonra tamamen geçti .
sabret ♥️

Kizlaar bende doğurdum benimde pazar gecesi suyum geldi kanamayla birlikte hemen hastaneye gittik, düzensiz sancilarla sabahı 8ettik. Sonra kendi sancılarım başladı öğlen 12de normal doğum yaptım hamdolsun aldım kucağıma şimdi emzirmekle uğraşıyoruz bı türlü tutamiyor kuzum 😍 Rabbim herkese nasip etsin çok güzel bı duygu sadece çok dikişim var umarım çabucak toparlanirim

Kizlaar bende doğurdum benimde pazar gecesi suyum geldi kanamayla birlikte hemen hastaneye gittik, düzensiz sancilarla sabahı 8ettik. Sonra kendi sancılarım başladı öğlen 12de normal doğum yaptım hamdolsun aldım kucağıma şimdi emzirmekle uğraşıyoruz bı türlü tutamiyor kuzum 😍 Rabbim herkese nasip etsin çok güzel bı duygu sadece çok dikişim var umarım çabucak toparlanirim
Cnm seninde gozunaydinnn😍😍😍 allahım hayırla saglikla büyütmeyi nasip etsin ins

Kız sen beni hatırlamıyotmuusn .
ölüyorum kızlar diyodum .
ağzıma 1 lokma sokmadığım günler oldu .
ben hapı 1 kere içtim bi işe yaramadı bıraktım..
12+5 te hafifledi . 20. Haftadan sonra tamamen geçti .
sabret ♥

Hatirliyorum hatırlamaz olurmuyum ama çalışmak sıkıntı çalışmıyor olsam burakcan hapı ama hapı bırakınca vucud direncim düşüyor kolumu kaldiramiyorum kusmaya alıştım artık kanka olduk 🤣 ina yapcam bişeyim kalmadı ama bakayım yarın doktordan vitamin isticem

Maşallah gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı evlat olsun❤

X