Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
gittik canım bugün arıcaklar bakalım bebiş iyiymiş şükür..

sen doğurmamışsınn.. kontrole ne zmn gideceksin? ayy sağlıkla gelsin inşallah.
Yok abla ben kendimden ümidi kestim cumartesi günü tam 40.haftam, doğurmazsam o güne çağırdı.
Çok şükür iyiymiş kuzun, aradıkları zaman etiketle beni

Yok abla ben kendimden ümidi kestim cumartesi günü tam 40.haftam, doğurmazsam o güne çağırdı.
Arkadasim dogum yapti iki gun once onada takiliyodur dogurmucaksin herlde diye 40+4te sanciyla geldi bebiss. 40 hafta dolunca +10gun vermisti doktor onada. Ama 10 gun dolmadan geldi seninde oyle olur canim heran gelebilir

:)) sağlıkla kavuşun da kuzum.. inşallahh ben de iyi haberlerini bekliyorumm.. gözümüz kulağımız sendee.

ayy valla aynen öyle canım 3 aydan sonra çabucak geçti bana da.. şimdi geçmesin istiyorum lakin hızla geçiyor:))

sende geçmesin iste zaman gelsin 12si:)
demi ya zaman çok hızlı hareketlerini hissediyor muusn
Yedi artı ikide duydum canım her iki hamileligimde de
Sen ne zaman gidiyorsun ?
hmmm 6-7 haftalarda duyuluyor deemk ki haftaya perşembe gideicem cnm
6+3 te duymuştuk biz sende duycaksın allahın izniyle
İnsAllah canım

Aradılar demir ile d vit. Bitmiş. Şeker 160 çıkmış 50lik için. 100lük yüklenecekmiş. Cmartesi gittiğimde reçeteyi de yazacaklarmış.

Kız ne alaka bebeyle benim kilom 70 kiloda hamile kalıp 2 kilo doğuran var 45le kalıp 4 doğuran var sen naptın kan verdin mi

Senin zayifligin ırsi gibi geldi ban o yuzden baya zayifsin cunku yok valla vermedim direk doktora gitcem galiba o değilde 5 günün kalmış sancıların başladımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…