Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Daha az önce sayfanın başlarını okuyordum gördüm yazdıklarını güzel anne ya bende dedim bi kere veririm pazartesi gunum çarşamba veya perşembe veririm 5 te veya 6 da doktora giderim diye düşündüm

için nasıl rahat olacaksa öyle yap. istersen 5te git keseyi gör icin rahatlasın daha sonra kalp atısına gidersin. cok tesekkür ederim hepinizin bugünlerini görmek nasip olsun

Ivıt dün sabrettim yapmadım ama 3 kalayla 1 kala arasında çok fark yok gibi normal mi ben mi bir an önce koyulassin istiyorum anlamadım bide göğüslerimde hassasiyet yok hiç
Canım fark var bence lütfen sıkıntı etme başlarda bı insan tereddüt ediyor elbette ama insAllah sağlıkla büyüyecek canım bende kalp atışını duracak mıyım diye b endişeliyim ama bastırıyorum endişemi iyi düşünüyorum insAllah iyi olacak iyidir bebeğim

Ay ne biliyim ya iki günde iki katı artıyor deniyor ya o yüzden niy e koyulaşmadi anlamıyorum çok az fark var buda tereddüt ettirdi beni duamı edip beklicem bakalım inşallah hayırlısı olur kısmet gerisi artık ❤

yapma yaptıkça ateş oluyorsun diyorum sana dinlemiyosn cnm bırak insAllah sağlıklı bebgin seninle
İyiyim canım sen nasılsın genelde şubat annelerindeyim bide işten ayrıldım artık telefondan giriyorum foruma o yüzden cok aktif olamıyorum
Nasıl gidiyor hamilelik :)
Hamilelik iicn mi ayrıldın cnm iyi olmuş dinlen vala iyi gidiyor şimdilik bı sıkıntı yok şükür senin naidl gidiyor

Benimde cok şükür gayet iyi
Evet yeter 30 hafta çalıştıgım
Birazda evde durayım işlerımde var evde :)
Bulantın falan oluyormu minik kalbi duydunuzmu

Benimde cok şükür gayet iyi
Evet yeter 30 hafta çalıştıgım
Birazda evde durayım işlerımde var evde :)
Bulantın falan oluyormu minik kalbi duydunuzmu
Ohh keyfine bak fazla yormadan yap işlerini cnm çok değil bı sabah bı gece oluyor hafif bulantı şimdilik kalp atışı duymadm henu cnm 12 Aralık bekliyorum kontrol için geçen sefer sadece kese gözüktü o da çok küçüktü insAllah sağlıkla duyarim

Duyarsın allahın izniyle yaa acaaba cinsiyeti ne belki erkektir bi prenses bi prens olurlar

Daha önce denemiştim cnm onuda amin amin inşallah cnm inşallah eksik etme duanı

Kiz sen bide bana sor yapmicam dedim bugün dayandım bugün iki tane yaptım ama iki gün yapmicam çarşamba yapcam inşallah

Ablaa yazamadım gittin mi doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…