Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Aynen bende öyle dedim devam ettim çalışmaya rabbim ona yicek lokma verdiyse dünyaya gelecek inşallah ya kuzum o şifrede girmeyi hiç istemiyorum valla ilkinde 5 kere kan verdim her hafta hastaneye gittim yine gitti o yüzden rahat geçirmek istiyorum sağlıksız olcaksada yaşayarak.gorcem ne yapım allah'tan herşey yormak istemiyorum kendimi rabbim.ikinci kez tattirdiysa bu duyguyu sağlık li olarak yollamıştır inşallah buyur tek duam bu hissediyorum bide cidden çok rahatım içimde bi garip huzur var ya delirdim yada allah'ım veriyor o huzuru ilkinde sürekli endişelerim korkularım vardı bunda öyle değil ama bilmiyorum sagliksizsda yapacak bişey yok verende allah alanda sabredip bekleyecem❤❤

Öyle canım işte mecbur kalınca yapıcak bişey yok

Belim sırtım ve sağ kâsigim çok şiddetli ağrı var normal mi anlamadım ya heleki sağ kâsigim bacağıma doğru yanıyor sanki o derece ağrıyor

Reactions: H E
3 4 gün benimde çok ağrım olmuştu canım bol su iç dinlen biraz. Geçicek inşallah regl tarihi geçince

Of inşallah ya bugüne kadar hiç sıkıntım yoktu bugün korkmaya başladım adet zamanı yaklaşınca dış ağrım olurdu yine başlayınca cok korktum allahim hayirlisini nasip etsin

Reactions: H E
Tekrar silinmesinden korkuyorum valla bugün çok ağrım.olunca tırstım dişlerim felan da çok ağrıyor
Kötüyü çağırma canım benim de hala ağrım oluyor normal ama çok anormal ağrın varsa acile git kanama vs yani başka türlü korkma Allah in izniyle bebisin yerleşiyor

Kötüyü çağırma canım benim de hala ağrım oluyor normal ama çok anormal ağrın varsa acile git kanama vs yani başka türlü korkma Allah in izniyle bebisin yerleşiyor

Evet hafifledi ağrılarım bende gastirit var oda maffediyor beni hepsi birleşiyor neyse testi görünce neden yerine geldi allahın izniyle benle kalacak mobil mucizem ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…