Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zeybltaslan Zeybltaslan kuzum ağrıların çok normal .
benımde inanılmaz ağrılatım olmuştu.
Son testin maşallah çok güzel çıkmış ♥

Buda sabahki sanki ilerleme olmuyormuş gibi geliyor beni en çok korkutan diş ağrısı bende sekoya soruyorum diğerinde bu kadar ağrım varmıydı diye hafızam o günleri silmiş sanki hatırlayamıyorum ne ağrıları çektim ne kadar sürdü 😂😂😂

Eklentiler

• 20191129_065941.jpg
    20191129_065941.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 43
Buda sabahki sanki ilerleme olmuyormuş gibi geliyor beni en çok korkutan diş ağrısı bende sekoya soruyorum diğerinde bu kadar ağrım varmıydı diye hafızam o günleri silmiş sanki hatırlayamıyorum ne ağrıları çektim ne kadar sürdü 😂😂😂
Aman ne silinmesi sus gayet güzel koyulaşıyor 🙏🙏 maşallah de

Gayet güzel cnm testin bence yapma artık kız tereddüt etme seninle insAllah meleğin 😍🤲

Zeybltaslan Zeybltaslan zeyno maşallah çok güzel koyulaşmış testin 🧿
Ağrılardan hiç korkma yerleşme ağrısı onlar,ben kasık ve bacak ağrısından duramıyordum başlarda

😍 çok saol kuzum evet işte ilk başlarda hiç sıkıntım yoktu dünden beri korku sardı 😁 aynen ağrılarım hafifledi şükür ya bu seferde niye azaldılar diye söyleniyorum dengesizlestim 😁😁😂😂

X