Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben dayanamayıp. bugun yine test yaptım ama sabah gidip kan vericem. Sanki cooook silik var gibi ama psikolojik goruyorum gibime geliyor. Kimseyle paylasamadigim icin sizinle paylasayim dedim bana dua edin

Eklentiler

• IMG-20190121-WA0018.jpeg
    39,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG-20190121-WA0020.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar ben dayanamayıp. bugun yine test yaptım ama sabah gidip kan vericem. Sanki cooook silik var gibi ama psikolojik goruyorum gibime geliyor. Kimseyle paylasamadigim icin sizinle paylasayim dedim bana dua edin
Evet 2 çizgi silik çıkmış. Benim de öyleydi ilk çocuğumda . İlişkiden 8 gün sonra hafif silik çıkmıştı ve o dünya tatlısı annesine tutunup geldi dünya. İnşallah vardır ve tutunur

Benımde 2 güne biter büyük ihtimalle :)
Hayırlısı olsun bu ay hepimizin için

Hayırlısı cankm üzülme sakın ..
Aslında çok üzülmedim biliyordum zaten dedim teyzem benden baya umutluydu baya istekliydi o daha cok üzüldü bende eşimin o kadar hevesli bir sekılde hadı guzel haber ver arkadaşlara tatlı ismarlıcam dedi ben negatıd diyince hadi yaaa diyişine çok üzüldüm herşeyin hayırlısı Allahtan bir regl olsam çalışmalara başlıcaz

ayyy bildigin var kız
ama erken gebelik testi yanıltabilir, kan sonucunu yaz mutlaka :)

Hayirli olsun canim cizgi var galiba insallah yarin kanda da pozitifi gorursun darisi butun isteyenlere insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…