Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen bende öyleyim evet çok şükür bi tane var ben çocuk olayını da geçtim artık şimdi de yumurtlama olmuyor diye takıntı yapıyorum bi kaç ay korunucam artık en azından kafam eder biraz yoksa aklımı kaçırıcam
Canim bir yerde okudum adet gunu yumurtlayan varmis sen hic adetliyekn denedin mi testi?

Benim daha yumurtlama bile olmadı :bicak:
Allah isterse yumurtlamaya mi bakar sanki annelerimiz yumurtlama gunumu hamile kaliyorlardi. Dedem cok gezen biriymis senede 1 hafta eve gelirmis babaannem masallah seneds bir tane cocuk dogurmus. Babam askere gityiginde annem buyuk ablama hamileymis babam dondugunde iki abla varmis babam izne geldiginde annem tekrar hamile olmus bunun gibi ornek cok yanj

Allah isterse yumurtlamaya mi bakar sanki annelerimiz yumurtlama gunumu hamile kaliyorlardi. Dedem cok gezen biriymis senede 1 hafta eve gelirmis babaannem masallah seneds bir tane cocuk dogurmus. Babam askere gityiginde annem buyuk ablama hamileymis babam dondugunde iki abla varmis babam izne geldiginde annem tekrar hamile olmus bunun gibi ornek cok yanj
Ne kadar güzel yazmışsın zaten çok fazla irdelememek lazım galiba sonra böyle stres sıkıntı hiç olmuyor

X