Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım bu ara ikinize yarar inşallah
İnşallah canım kısmet artık ne zaman olursa olur akışına bıraktım takip etmicem. Zaten artık havalar düzeliyo çıkarız oğlumla gezeriz bütün gün gelen giden olur falan düşünmem de. Zaten taşınma olayları falan oldu bu bir kaç ay maddi anlamda da dr a bütçe kalmıyor bi gitsem tekrar testler tahliller belki direk aşılama falan olursa 1000 2000 lira ayarlayıp öyle giderim mart nisan gibi dr a .. o zaman kadar ibat edip gelmezse bebik

Gecmis olsun canim Allah hayirli zamanda nasip etsin insallah
Sağol canım aminn hepimzie inşallah. Aslında baktığın zaman millet ne hastalıklar geçiriyo neler içiyo alkol sigara bir şekilde sağlıklı bebek doğuruyolar da işte. O Allah a kalmış birşey. Ne zaman ne şekilde vereceği ..
Sabırla bekleyelim bir kaç ay daha. Sık ilişki kesinlkle biz de işe yaramadı görmüş olduk. Normalde çünkü sadece yumurtlama günü tek ilişkiyle bile kaldım hamile 3 kez. Böyle sık ilişki ile kalitesi hızı vs çok düşüyo belli bi yaş erkklerde. Artık kısmet öbür aya sadece 10.gün ve 12.gün denerim bundan sonra bu 12.gün yumurtla çatlıyo çünkü her ay düzenli. Hatta yarın yumurtlama ama sanmıyorum ilişki olacağını :)

Bizde de yok hummali calismaa boyle de tutmaz tabiiii

Denemeyi birakma canim bakarsin bir umut olur insallah. Kismette olunca hicbirsey engel degil iste. Nisana kadar iliski yasa ama takip falan yapma biraz dinlen insallah hemencik kendiliginden olur kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…