Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde gittik bugün kontrole, ben bu 1 2 ay ilaçlardan şişip hayatımda ilk kez kabız olduğum için değerlerim de normale döndüğü için ilaçlanır yavaş yavaş azaltıp bırakabiliriz dedi Dr. Kasılmalar azaldığı için erken doğum riski yok şu an herşey yolunda, progestan da yavaş yavaş bırak dedi hatta.
Tek sıkıntı bel fıtığı çok zorluyo o da idare edicem 2 3 ay daha..
Bebiş baya büyümüş tombikleşmiş çok tatlı duruyordu bugün 😍aynı abisi zaten esnedi durdu tombik dudaklar yanaklar falan 🙈🙏
Boyu 39. Kg da 1250-1300 çıktı 28+0 dayız herşey yolunda çok şükür şimdilik 🙏🙏🙏
Ben kafa aşağıda diye tahmin ettim ama başı yukardaymış makat gelişmiş.
Yüksek ihtimal zaten sezeryan ama bakalım hayırlısıyla gelsin dünyaya.

Bizde gittik bugün kontrole, ben bu 1 2 ay ilaçlardan şişip hayatımda ilk kez kabız olduğum için değerlerim de normale döndüğü için ilaçlanır yavaş yavaş azaltıp bırakabiliriz dedi Dr. Kasılmalar azaldığı için erken doğum riski yok şu an herşey yolunda, progestan da yavaş yavaş bırak dedi hatta.
Bebiş baya büyümüş tombikleşmiş çok tatlı duruyordu bugün 😍aynı abisi zaten esnedi durdu tombik dudaklar yanaklar falan 🙈🙏
Yaaaa MasAllah kucağına aldgn günlerde gelir sağlıkla insAllah 😍🤲😘

Ben kafa aşağıda diye tahmin ettim ama başı yukardaymış makat gelişmiş.
Yüksek ihtimal zaten sezeryan ama bakalım hayırlısıyla gelsin dünyaya.
Masallah fistik cimcimeye yaa😍😍😍 sende sona doğru yaklasiyosun allahin izniyle ins cnm

X