Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ihmal etme kuzum B12 ve tsh ilk dönemdeki en önemli değerler arasında. Bana hamilelikte kullanacağım ilaçları erken vermişti onlara devam ettim bir süre. İşte şanssızlık kan sulandırıcı karaciğer enziminde yükseklik yaptı onu bırakamam diye bu takviyeleri bıraktım. Değer düşüp ecopirin i bırakınca demir e yeniden başladı doğum sonrası da lazımmış

Benim ovi testi tirt cıktı tahmin ettiğim.gibi yine yok 😁😁

Kuzum sorma yaa hergece dua okuyorum . Hastanede gördü birkaç akraba onlarda şmyle güzel böyle güzel diye hep yaymışlar . İnsanlardan duydukça bişey olcak diye korkuyorum durmadan okuyorum
Canım hikayenizi okudum çok güzel olmus doğumun Rabbim hepimize sağlıklı mutlu doğumlar yaşatsın 🤗
Maceran şimdi başlıyor 😅 sağlıcakla büyüsün bebegin .

• Beğen
Reactions: H E
Canım keisnlkle kararlı ol, herkese keskin cevap ver bu çocuğun anneis benim benim dediğim olacak diyodum Valla ben hep 🙈🙈 kucağa sallanmaya alışırsa bu en az 1 2 yıl sürer. Ben uyanıkken sevecek zamanda sevip öpüp koklayıp ya ev tipi pusete ya beşiğe bırakırdım yani herkese öyle yaptırdım ağlayınca herkes atılıyordu hayır almayın sakın yada alın 5 dk sonra bırakın lütfen dedim böyle böyle hiç kucağa alışmamıştı. Şimdi biraz ağlar başta ama oyalayacak şeyler bulursan beşikte pusete daha rahat çocuk yaa, elde kucakta yoruluyo hırpalanıyo yazık ben hiç sevmiyorum kucaktan inmiyo bebekler çocuklar. Zaten 4çaydan sonra hep yerde oyun halısına falan bırakıyodum e o zamn da hiç kucak istemiyordu 1 2 ay alışırsa hiç istemez Bi daha yoksa yandınız 🙈
abla olmuyo işte bizimkilere söz geçmiyo😂 ben hala kararlıyım. kendim evdeyken doyurup sevip hoop ya pusetle yanıma mutfaga alıyorum yada oyun halısına. oralara gittiğimde de sevdiyseniz pusete koyalım diyorum. biraz bozuluyolar ama yapacak bisey yok benim de çocuğun da iyiliği için. o kadar vahim değiliz ama aksamları beni yoruyor gece uykusuna kadar
morcivertkedi morcivertkedi sorarım bu garibin Instagramdaki analardan ne eksiği var 😂 bende doğum yaklaşana kadar iki kardeş arası çok olmasın ard arda yaparım diyordum tobe vazgeçtim şunu doğurup okula göndermeden kaza harici yapmam 😂
kız o bile yeter bana 😂 benimki 12de gece uykusuna anca yatıyor benimde pilim bitiyor yastıga başımı nasıl koyduğumu hatırlamıyorum. istiyorum ki 10 gibi gece uykusuna geçsin. bizde 1-2 saat babayla vakit geçirelim🙈 o düzeni oturtucam ama inat ettim. sen bebesin 12 ne ya😂

Hahahha 🤣🤣🙈🙈🙈
İite bizde oğlana güvendik, sakin uykusu düzenli çocukları seviyor vs diye bakalım kardeşe ne dikiyorsun dedi nevresim seti falan diktim, söyledim onun yok o yüzden dikiyorum dşye, hmmm o zaman bana da dikiecekmisin anne dedi 😁 tabiki dikicem oğlum bu bitsin beraber seçer daha güzelini yaparız istediğin gibi dedim haftaya da ona yapıcam 🙈 kıskançlık olmaması için elimden geldiğince çaba göatericem
Kolay gelsin canım terazi hassas 🙈

Sağlıkla kucağına da alda nasıl aldığın pek önemli değil kuzum ♥
sorma millet böyle maalesef 😬 durmadanyok foto at yok onu yap bunu yap .
Yüzüstü yatırıp totosunu çek gönder alın size foto😂

• Beğen
abla olmuyo işte bizimkilere söz geçmiyo😂 ben hala kararlıyım. kendim evdeyken doyurup sevip hoop ya pusetle yanıma mutfaga alıyorum yada oyun halısına. oralara gittiğimde de sevdiyseniz pusete koyalım diyorum. biraz bozuluyolar ama yapacak bisey yok benim de çocuğun da iyiliği için. o kadar vahim değiliz ama aksamları beni yoruyor gece uykusuna kadar

kız o bile yeter bana 😂 benimki 12de gece uykusuna anca yatıyor benimde pilim bitiyor yastıga başımı nasıl koyduğumu hatırlamıyorum. istiyorum ki 10 gibi gece uykusuna geçsin. bizde 1-2 saat babayla vakit geçirelim🙈 o düzeni oturtucam ama inat ettim. sen bebesin 12 ne ya😂
Anne babaya suikast birbirinizle çok ilgilendiniz azıcık benle ilgilenin diyor 😂
Peki canım doğmadan önce de böyle miydi saatleri ya benimkisi bildiğin sabah 10-11 uyuyor mis gibi ama öğlen 2-3ten sonra birkaç saat ve gece 12 den sonra coşmaya başlıyor hiç sasmadi şimdiye kadar 🙈

Kuzum sorma yaa hergece dua okuyorum . Hastanede gördü birkaç akraba onlarda şmyle güzel böyle güzel diye hep yaymışlar . İnsanlardan duydukça bişey olcak diye korkuyorum durmadan okuyorum
40ı çıkana kadar sakın valla kuzum aman oku hep Allah korusun. Bizimkine öyle yapılı şöyle böyle dediler 1 aylıkken hasta olmuştu bide yani evde duran çocuk hasta olmuştu. Nazar çıkıyo işte hiç yaymamak laızm ama maalesef çok meraklı var gözleri kalıyo

• Beğen

Geçer geçer canım sen ikaz ettikçe göreceksin geri çekilecekler, aman iyi al Bi senin çocuğun var diyecekler göreceksin 😁 sen istediğin gibi öğret bebeğine bak kimseyi takma

Anne babaya suikast birbirinizle çok ilgilendiniz azıcık benle ilgilenin diyor 😂
Peki canım doğmadan önce de böyle miydi saatleri ya benimkisi bildiğin sabah 10-11 uyuyor mis gibi ama öğlen 2-3ten sonra birkaç saat ve gece 12 den sonra coşmaya başlıyor hiç sasmadi şimdiye kadar 🙈
aynen böyleydi😂 gece 12 gibi hareketleri kesilir sabah 8-9 gibi baslardı. yandın o zaman sen😂
Geçer geçer canım sen ikaz ettikçe göreceksin geri çekilecekler, aman iyi al Bi senin çocuğun var diyecekler göreceksin 😁 sen istediğin gibi öğret bebeğine bak kimseyi takma
onun anası benimm diye çığırasım var🤣

Çok iyimis 40kina kadar misafir almamk cat kapı gelen yok heralde dimi 😁 bide nasıl söyledin aradiklarinda mi söylüyorsun 😊

Yandık 🙄 bizimkide öyle..
Oğlum gece 10 11 dedi mi uyurdu hareket olmazdı, kardeşimiz maşallah 12den sonra coşmalarda 🙈 doğsun larda hizaya getiririz artık 🙈
Ay inşallah canım ya yoksa gece gece bizi maymuna dönderir bu sıpalar 😂

Çat kapı gelen olmaz evimizi pek kimse bilmez 😂
Eşimi arıyorat gelmek istiyoruz diye eşiöde elçin daha toparlanmadı bebekle alışmaya çalışıyorlat diyor😂
Ay ne güzellll 🙈😁😁 bizim evi bilmeyen yok 🙈🙈🙈 doğsun diye zor bekliyo millet sıraya dizilip gelirler patır patır, asla aramaz kimse 🙈

X