Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Attimiste 6 Sindan 25 öne kadar olan bugünün ki de bu
tamam, ikinci kez pik yapıyor ya. hcg testinde çıkmaz şuan yani.

bak burda benim değerim ortalama 15 falanmış.

Eklentiler

• 53897D82-8642-46A9-A89A-5EEC98C0C354.jpeg
    168,1 KB · Görüntüleme: 37
tamam, ikinci kez pik yapıyor ya. hcg testinde çıkmaz şuan yani.

bak burda benim değerim ortalama 15 falanmış.
ay inşallah yarın kesin kan vercem bir güne de vercem olmazsa da nabalim bugün u degerlendiremem misafirlikte kalcaz dun degerlendirmistim zaten yarın kan veririm eve gidince bir test daha yaparım ovu üç tane kaldi zaten

ay inşallah yarın kesin kan vercem bir güne de vercem olmazsa da nabalim bugün u degerlendiremem misafirlikte kalcaz dun degerlendirmistim zaten yarın kan veririm eve gidince bir test daha yaparım ovu üç tane kaldi zaten
hadi insallah, haber verirsin bize de

Hadi bakalım umudum yok doktor yok dediua
Canım bir ebe olarak 5 değerini adetime 3 gün kala görünce yok yaa dedim değildir kadın doğumcuma söyledim değilsin dedi herkes ısrar etti işyerinde tekrar kan verdim adet günümde adet olmayı beklerken değerim 33 olmuştu umutsuzluğa kapılma sonradan başka bir doktor dedili 1in üstüne bile durduk yere çıkmıyor bu test hayırlısı olsun diyelim yarın kan ver bakalım ne oluyor

Teşekkürler yarın vereceğim umarım vardır

Tamamdır canım saol testi yaparken yumurtlayamayacağım diye o kadar korkuyorum ki
Bende ilk defa yapıyorum inan bende
Ama şuan böyle olması çok normal pazardan sonra her gun çift çizgi olabılır
Çok heyecanlıyım ben bugun ilişkide tatil verdim :))

Bende ilk defa yapıyorum inan bende
Ama şuan böyle olması çok normal pazardan sonra her gun çift çizgi olabılır
Çok heyecanlıyım ben bugun ilişkide tatil verdim :))
Bende heycanlıyım gerçekten hemde çok korkuyorum bende dün ara verdim erken dönemden çok yorulmayalım diye ama artık gün atlamayı düşünmüyorum artık kocalara iyi bakıcaz güç kuvvet olsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…