Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydının surekli kotu ruyalar goruyorum hatta bugun daha once gordugum ruyanin aynisni gordum sanki film izler gibi. Yasayan varmi ya da sebebini bilen?
Çok normal canım . Bende çok görürdüm hep ölümlü rrüyalar . Okadar da gerçekçilerdi ki . Hatta uyanırdım tekrar uyurdum rüyanın devamını yaşardım

Çok teşekkür ederim

Ben bir şey soracağım. Kaçıncı denemede hamile kaldınız ve ya kaçıncı denemeyi yaptınız
Bunu biraz merak ediyorum

Kızlar pik olmuyor bir türlü daha da silikleşti düne göre

Eklentiler

• 3047BA81-8193-42B4-B7A0-733F3A0E589B.jpeg
    129,3 KB · Görüntüleme: 14
Kızlar pik olmuyor bir türlü daha da silikleşti düne göre

Evet canım pike yakın zamanlarda koyulaşmaya başlaması lazım yavaş yavaş. Acaba sıvı tüketimine dikkat ettin mi? Böyle durumlarda her ihtimale karşı aslında 2 günde bir ilişki öneriliyor, testler yanlış sonuç verirse diye.

Bir iki yudum çay içtim canım ama bi 45 dakika önce yani hemen yapmadım bilmiyorum ya üç gündür bundan daha koyuydu bugün daha da silik pik olmaya doğru giderken tam tersi oluyor acaba erken mi yumurtladım

Bir iki yudum çay içtim canım ama bi 45 dakika önce yani hemen yapmadım bilmiyorum ya üç gündür bundan daha koyuydu bugün daha da silik pik olmaya doğru giderken tam tersi oluyor acaba erken mi yumurtladım

Adet biter bitmez başlasaydın canım. Çünkü bazıları çok erken yumurtluyor ve teste geç başladığı için yumurtlamadığını sanabiliyor. Sen yine devam et yapmaya. Sıvı alımına çok dikkat edersen iyi olur. En az 2 saat tüketme sıvı hiçbişey. Belki de geç yumurtluyosundur, belli olmaz. O yüzden en sağlıklısı adet biter bitmez başlamak ve sıvı alımını 2 saat öncedem kesmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…