Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım dikkat etmeye çalış valla
Gerçi benim gibi obur bir insanın bunu kendinin uygulaması çok zor
Son haftalar 10 günde 1 kilo alınıyor neredeyse
Kızimda 61 le kalıp ,78 le tamamlamıştım
Bunda 72 ile başladık
Sonunu düşünemiyorum...
Aynı valla ben de inanamadım son 2 haftada birden aldım resmen, ama oğlumda da öyleydi normal bide ben şimdiye kadar toplasan 3 4 kg almış oldum Dr kızmaz o yüzden heralde 😆🙈
İştah açık valla ama hep frenliyoeum bazen de kaçıyo olabilir 🙈

merhaba beni de listeye eklermisin H E H E 6 ekim birde ben doktor kontrolüne gitmeyi düşünüyorum adet tarihimde mi gitmem gerekiyor alttan mı muayene oluyoruz yoksa kan falan alıp değerlere mi bakılıyor?

Kızlr bugün eczanenin önünden geçrrken siz aklıma geldiniz bi alsam mı diye düşündüm sonra vazcaydım 😄😄

• Beğen
Reactions: H E
Oyyy çok az kalmış ya heyecan dorukta 🙈 bizde kızla son rahat günlerin tadını çıkarıyoruz iki haftaya adrenalin başlar bizde de 😂
Hemde nasıl heyecandan kalbim duracak resmen yavaş yavaş sancılar başladı doğum sinyaller veriyor😂 Tadını çıkart bu günlerinizin son dönemler çok zor gerçekten iki adım atacak halin kalmıyor🥺

Hemde nasıl heyecandan kalbim duracak resmen yavaş yavaş sancılar başladı doğum sinyaller veriyor😂 Tadını çıkart bu günlerinizin son dönemler çok zor gerçekten iki adım atacak halin kalmıyor🥺
Ya sancılar başladı mı şuan ben doğuracam gibi stres bastı 😨 Allah tek avazda kurtarsın canım benim 🙏
Geçen hafta kışlık hazırlığı yaptım kendimi iyi hissediyorum diye bel gitti valla bir haftadır nerdeyse eve elimi sürmüyorum tabi yine akıllanmadım geçen annemle börek yaptım boğaz derdine başıma iş açıyorum 😂

Ya sancılar başladı mı şuan ben doğuracam gibi stres bastı 😨 Allah tek avazda kurtarsın canım benim 🙏
Geçen hafta kışlık hazırlığı yaptım kendimi iyi hissediyorum diye bel gitti valla bir haftadır nerdeyse eve elimi sürmüyorum tabi yine akıllanmadım geçen annemle börek yaptım boğaz derdine başıma iş açıyorum 😂
Yorma kendini son zamanlar için lazım o bel😂 Ben normalde eve dokunmuyorum ama heyecandan olsa gerek sürekli temizlik düşünür oldum🙄 Bugün biraz yaptım şimdi bile sancılar içinde kıvranıyorum🥺Bebek ters olmasaydı bu gece bile doğurabilirdim🤣🤣

Yorma kendini son zamanlar için lazım o bel😂 Ben normalde eve dokunmuyorum ama heyecandan olsa gerek sürekli temizlik düşünür oldum🙄 Bugün biraz yaptım şimdi bile sancılar içinde kıvranıyorum🥺Bebek ters olmasaydı bu gece bile doğurabilirdim🤣🤣
Öyle oluyor işte şimdi oturmuşum eve bakıyorum birşey olsa biri gelse rezalet diyorum neyse ki çabuk geçiyor bu düşünce😂
Niye dönmüyor bu cadı ya artık haftası da geldi davet falan mı bekliyor🙄

Kızlar merhaba bayadır yazmıyorum ama okuyorum sürekli hamişler eklenmiş aramıza hayırlı olsun öpüyorum çok onları 😘 bende baya ağırlaşmaya başladım karnım çıktı iyice benim cici kızımda haftasına göre büyükmüş biraz 2 hafta kadar 🙈 siz nasılsınız bebişleriniz nasıl 💕💕

Az daha durun 😂 çok şükür canım ya toparlak olduk bizde pazartesi görüşe gideceğiz iğne olup geleceğiz 🙃
Siz nasılsınız kontroller sıklaştı mı
Hadi bakalım hayırlı haberlerle gelin canım🙏 Biz de iyiyiz, sıklaştı kontroller evet, 10 gün sonra demişti ama ben yarın giderm😂 Hafta içi gitmek zor olur hem diye. Ne için iğne olacaksınız?

Öyle oluyor işte şimdi oturmuşum eve bakıyorum birşey olsa biri gelse rezalet diyorum neyse ki çabuk geçiyor bu düşünce😂
Niye dönmüyor bu cadı ya artık haftası da geldi davet falan mı bekliyor🙄
Boşver eşin bir süpürsün sen yorma kendini sonuçta hamilesin kimse kalkıpta laf edemez önceliğin bebek unutma😊 Davetiyeyle döneceğini bilsem saat başı davetiye gönderirim😂 Herhalde sezeryan istiyor el mahkum uyucaz bizde ona☺️

Hadi bakalım hayırlı haberlerle gelin canım🙏 Biz de iyiyiz, sıklaştı kontroller evet, 10 gün sonra demişti ama ben yarın giderm😂 Hafta içi gitmek zor olur hem diye. Ne için iğne olacaksınız?
Sağol canım 😘 haftasonu daha kalabalık olmuyor mu burda haftasonu özel devlete dönüyor resmen 😂sizde hayırlı haberlerle gelin 🙏 uyuşmazlık için iğne olmam gerekiyor kuzum 27-28 arası gel yapalım dedi

Boşver eşin bir süpürsün sen yorma kendini sonuçta hamilesin kimse kalkıpta laf edemez önceliğin bebek unutma😊 Davetiyeyle döneceğini bilsem saat başı davetiye gönderirim😂 Herhalde sezeryan istiyor el mahkum uyucaz bizde ona☺
Öyle kuzum zor kavuştuk zaten son iki ayı da dinlenerek geçirmek istiyorum 🙈
Doğumu doktor yada biz planlayamıyoruz ki pozisyonu alan da bazen yeteri kadar açılmamış diye sezeryan oluyor. Hayırlısı ile kucağımıza alalım da doğunca öğrenirler gerçekte kimin sözü geçiyor 😂😂😂

Sağol canım 😘 haftasonu daha kalabalık olmuyor mu burda haftasonu özel devlete dönüyor resmen 😂sizde hayırlı haberlerle gelin 🙏 uyuşmazlık için iğne olmam gerekiyor kuzum 27-28 arası gel yapalım dedi
Hee hatırladım canım zaten iğne olmadık yerimiz kalmadı ya pek🙈 Haftasonu evet kalabalık oluo biraz daha ama sabaha alıom ben randevu genelde herkes uyurken😂 Hafta içi gidip gelmem zor oluo eşimin işine de uzak yeri. Siz ismini ne koycaksınız kuzunun kesinleşti mi😊

X