Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben hiç kilo almadım 😬
Sadece göbek var bende ya 😂
Arkadan gören yürüyüşümden anlarda dursam hamile demez 😬

Duru kuşum 1865 kilo. Suyu ıvırı zıvırı kan hacmim 2 kilo olsa 4 ediyo işte 😂
Bana gelen giden bişey yok henüz
Ay ne güzel yaaa 😍😁
Bende 10 alsam yeter diyorum 🙈

• Beğen
Reactions: H E
çok sevinçli bi o kadar endişeli hala bişiy olursa endişesi var ilkinden dolayı, hergün sorar anne hamile misin anne bebik duruyo mu? yavrum.. biz geç söyledik ona biraz.. sevindi tabii ama bu duracak demi dedi:) Allah bilir sağlıklıysa bizimle dedik.. gelcek ben inanıyorum dedi:) cinsiyetin önemi yok gerçekten o da karar veremedi zaten daha sağlıklıymış şükür %70 erkekmiş diyor ananesine anlatırken.. ille kız ille erkek demiyor yani.:)
Ay canım benım yaaa ne güzel büyük abla oldu nasıl ilgilenir onunla ♥️

Amann veririzz yaaa öenmli olan emzirrirken dikkat edelim 😂😂 hamileleikte alınan kilolar gidiyorda emzirirken alınanlar zor gidiyo 😬
Kesinlkle ee 😁
Benim arkadaşım zayıftı doğurdu şaşırdım ç kg almamıştı. Sonra süt olsun diye ye ye ye 20 kg aldı 🙈😁 onları veremiyor şimdi. Yoksa ben oğlanda 6 7 ayda hepsini vermiştim sonra üstüne Bi 7 8 kg daha verdim 😁
Önemli olan doğumdan sonra almamak

bizim büyük parçalar sonlara doğru kalcak gibi çünkü hem ev aldık hem tatilden döndük çok harcamamız oldu biraz normale dönmemiz lazım
çok pahalı herşey sorma ya :KK43:
banada büyükler sona kalırsa cok zor olcak gibi geliyor.
sonuçta sağlık durumumuz ileriki haftalarda ne olacak ne kdr çalışabilcez bilmiyoruz.
tek maaaslada küçükler halledilir ama büyükleri erken alayım diyorum.

inşalalh tabi

çok pahalı herşey sorma ya :KK43:
banada büyükler sona kalırsa cok zor olcak gibi geliyor.
sonuçta sağlık durumumuz ileriki haftalarda ne olacak ne kdr çalışabilcez bilmiyoruz.
tek maaaslada küçükler halledilir ama büyükleri erken alayım diyorum.

inşalalh tabi

odasında zaten kararsızm en acili elbise dolabı diğer parçaları büyüklerinde alma durumu varda oyüzden acele etmiyorum hiç alamadık taksitle alırız :KK70:

odasında zaten kararsızm en acili elbise dolabı diğer parçaları büyüklerinde alma durumu varda oyüzden acele etmiyorum hiç alamadık taksitle alırız :KK70:
Canım zora girmekten se olmazsa oda yapmayın, sonra yaparsınız yavaş yavaş, herkes öyle yapıyor valla emin ol 1 sene yatmaya ak o oda süs duracak 😁 oğlumda öyleydi sadece öğlenleri orda uyuturum da o da 4 5 ay sonra sıkılıp aman dağılmasın orası diyip kapatmıştım 🙈
Tam 1 yaşından sonra odasına telsiz koyup tamamen oraya alıştırdım ben. Şimdi çocuk odasından çıkmıyor 🙈😁🤣
Yani 1 sene zaten hep yatak odasında olacak yanında olacak naısk olsa

Şimdi ben oğlan odasında kalacak kız yanımda, anca onu da 1 yaşında sonra oğlanın odasına transfer yaparız 🤣
Yeni eve geçince zaten inşallah ikisine uygun dizayn yapıcam

Canım zora girmekten se olmazsa oda yapmayın, sonra yaparsınız yavaş yavaş, herkes öyle yapıyor valla emin ol 1 sene yatmaya ak o oda süs duracak 😁 oğlumda öyleydi sadece öğlenleri orda uyuturum da o da 4 5 ay sonra sıkılıp aman dağılmasın orası diyip kapatmıştım 🙈
Tam 1 yaşından sonra odasına telsiz koyup tamamen oraya alıştırdım ben. Şimdi çocuk odasından çıkmıyor 🙈😁🤣
Yani 1 sene zaten hep yatak odasında olacak yanında olacak naısk olsa
Şimdi ben oğlan odasında kalacak kız yanımda, anca onu da 1 yaşında sonra oğlanın odasına transfer yaparız 🤣
Yeni eve geçince zaten inşallah ikisine uygun dizayn yapıcam

ben zaten kiradayım kendi evimize de 1 sene sora veya 2 sene sora geçicem ozmn aslında daha detaylı yaparım die düşünüyorum ama biyandan da heves ediyoruz işte :)

• Beğen
Reactions: H E
ben zaten kiradayım kendi evimize de 1 sene sora veya 2 sene sora geçicem ozmn aslında daha detaylı yaparım die düşünüyorum ama biyandan da heves ediyoruz işte :)
Biz şöyle yapmıştık, bizimde ev eski verilecek mütahite diye hiç kaliteli takım almadım. Oda takımı yani. Ikeadan aldık yatak dolap 3.5 senedir gayet güzel kullandı bak şimdi kardeşi kullanacak 😁 idare etmelik almıştık. Hep öyle düşündüm ben, yeni evimize geçince çocuk odası takımı yaparım daha güzel olur. Zaten beşiği işte 3 sene kullanmış oldu. Dolapda küçük geliyo. Seneye inşallah abilik kardeşi odalarını yaparız daha güzel 🙏🙏

X